ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4159, 25 marca 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

2 sierpnia 2012r. godz. 09:24, odsłon: 9781, Bolec.Info
Chcą skateparku z prawdziwego zdarzenia!
Na bolesławieckim skateparku odbyło się spotkanie organizacyjne osób biorących udział w akcji "Chcemy w Bolesławcu Skatepark z prawdziwego zdarzenia".
Bolesławiec - Informacje: Chcą skateparku z prawdziwego zdarzenia! (fot. Bolec.Info)
Na bolesławieckim skateparku zebrała się spora grupa fanów deskorolki, rolek i rowerów, by wspólnie zastanowić się nad kolejnymi działaniami związanymi z akcją o której pisaliśmy. Młodzi ludzie planują organizację spotkania z przedstawicielem MOSiRu, który zarządza skateparkiem, na którym mają przedstawić swoje propozycje.

Co jest nie tak z obecnie działającym skateparkiem? Największe problemy sprawia nierówna nawierzchnia. Przypomnijmy, że nawierzchnia skateparku to kostka, która na dodatek jest dość często rozbierana, bo pod parkiem biegną rury. Co więcej, również same urządzenia są w kiepskim stanie technicznym, bo często były demontowane i przewożone z miejsca na miejsce.

Kolejnym krokiem planowanym przez protestujących jest założenie stowarzyszenie oraz organizacja wydarzeń mających na celu nagłośnienie sprawy.

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć władze miasta planują budowę na terenie dworca wschodniego budynku, który w zimie spełniać będzie rolę lodowiska, natomiast w sezonie letnim będzie torem do jazdy na rolkach. Nieopodal obiektu stanąć ma również skatepark. Kiedy ruszy budowa jeszcze nie wiadomo.

Do sprawy protestu wrócimy.

Organizatorzy apelują do wszystkich osób zainteresowanych włączeniem się do akcji za pośrednictwem Facebooka.Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


KlekusiowoDomoExpertAutogazMRpartsLombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazjęCasusMORENAZuraw Klevet
reklama Zapraszamy
Inne informacje z regionu
reklama Hotel Garden zaprasza
Prezydent RP Andrzej Duda w Bolesławcu
Prezydent wyjechał z Bolesławca Prezydent wyjechał z Bolesławca

Zakończyła się wizyta Prezydenta Andrzeja Dudy w mieście ceramiki.