ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4215, 20 maja 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zamek Kliczków zaprasza!
reklama Zamek Kliczków zaprasza!
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

5 sierpnia 2012r. godz. 21:13, odsłon: 6620, Bolec.Info
Więcej pracy
Jak podaje Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu, stopa bezrobocia na koniec czerwca 2012 roku wynosiła w Powiecie Bolesławieckim 12,4 %.
Bolesławiec - Informacje: Więcej pracy Stopy bezrobocia w Powiecie Bolesławieckim (fot. PUP)
Z informacji Powiatowego Urzędu Pracy w Bolesławcu wynika, że w powiecie bolesławieckim znacznie spadła stopa bezrobocia, w miesiącu czerwcu 2012 roku stopa bezrobocia w stosunku do maja 2012 roku oraz do czerwca 2011 roku spadek jest bardzo widoczny. Mianowicie, stopa bezrobocia w czerwcu wynosiła 12,4% i spadła o 0,6% w stosunku do maja 2012 i o 0,3% w stosunku do czerwca 2011 roku.

Dla porównania podajemy, że średnia stopa bezrobocia na koniec czerwca w Polsce wynosiła 12,4%, w Województwie Dolnośląskim 12,5 %, w Powiecie Zgorzeleckim 13,1%, w Powiecie Lwóweckim 23,9%, w Powiecie Jeleniogórskim 21,1 %.

Znaczny spadek bezrobocia oznacza więcej miejsc pracy i lepsze rokowania na rynku pracy w Powiecie Bolesławieckim na przyszłość.
Bolesławiec - Informacje: Więcej pracy (fot. Bolec..Info)
Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


Duet - dekoracje na każdą okazjęCasusMORENAZuraw KlevetDomoExpertAutogazMRpartsLombard Prawy Duzy
reklama ZSET zaprasza
Inne informacje z regionu
reklama Zapraszamy