ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4215, 20 maja 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

6 sierpnia 2012r. godz. 14:33, odsłon: 3681, Bolec.Info/BOK MCC
Śmiechoterapia
Sobotni występ Jana Pietrzaka zgromadził niemal komplet publiczności, która przez dwie godziny bawiła się słuchając satyryka.
Bolesławiec - Informacje: Śmiechoterapia (fot. BOK MCC)
Lider Kabaretu pod Egidą podkreślał, że w Polsce obowiązuje specyficzne poczucie humoru.
- Pewne żarty śmieszą tylko w naszym kraju – mówił Jan Pietrzak. – Jednak opowiadając dowcipy można się także nieźle narazić, ponieważ nie każdy żart śmieszy każdego. Pomyślcie więc, jak bardzo narażam się ja, robiąc to już pół wieku!

Wspólnie z Pietrzakiem wystąpił dawny członek Kabaretu OT.TO, felietonista – Ryszard Makowski. Rozpoczął on swój występ od utworu opowiadającego o tegorocznym Euro. Natomiast na fortepianie zagrał Krzysztof Paszek.
Sam Pietrzak wielokrotnie powtarzał, że śmiech to zdrowie, a taka „śmiechoterapia” skutecznie obniża poziom „chamosterolu”.

Nie zabrakło także żartów nawiązujących do historii, do czasów PRL-u. Natomiast kulminacyjnym punktem była pieśń „Żeby Polska była Polską”, którą wspólnie z artystą na stojąco zaśpiewali wszyscy, zgromadzeni na sali Forum. Zakończyła ona blisko dwugodzinny występ Jana Pietrzaka z programem „Potęga śmiechu”.
Bolesławiec - Informacje: Śmiechoterapia (fot. BOK MCC)
Bolesławiec - Informacje: Śmiechoterapia (fot. BOK MCC)
Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


Lombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazjęCasusMORENAZuraw KlevetDomoExpertAutogazMRparts
reklama Zamek Kliczków zaprasza!
Inne informacje z regionu
reklama Efekt-Okna zaprasza