ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4219, 24 maja 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Hotel Garden zaprasza
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

9 sierpnia 2012r. godz. 22:14, odsłon: 2451, Bolec.Info/Daniel Milewicz
Dla dzieci przebiegnie 444 km w 7 dni
Bolesławianin Daniel Milewicz pokona dystans 444 km, aby wspomóc Miejskie Publiczne Przedszkole z oddziałami integracyjnymi nr 7 w Bolesławcu.
Bolesławiec - Informacje: Dla dzieci przebiegnie 444 km w 7 dni (fot. archiwum prywatne)
Nazywam się Daniel Milewicz i jestem mieszkańcem Bolesławca. Od lat dbam o ludzi w zakresie aktywności fizycznej oraz dietetycznej. Jestem aktywnym ultramaratończykiem dla którego biegi powyżej dystansu maratońskiego (42 km 195 m) na stałe wszczepiły się w kolejną pozycję pasji.

Dnia 13.08. 2012 roku o 07:30 będę wyruszał z Bolesławieckiego rynku do Świnoujścia. Dystans liczy 444 km pokonywał go będę w 7 dni. Będzie to bieg charytatywny pieniądze przeznaczone będą na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla Miejskiego Publicznego Przedszkola z oddziałami integracyjnymi nr 7 w Bolesławcu. Półtora roku temu kiedy pracowałem w/w przedszkolu jako rehabilitant dzieci niepełnosprawnych przez 4 lata obserwowałem zwiększającą się liczbę dzieci z dysfunkcjami uczęszczających do tej placówki. Są to między innym: porażenie mózgowe, zespół Downa, autyzm, dysfunkcje narządu ruchu oraz nadpobudliwość. Warto więc zebrać pieniądze na tak szczytny cel, który jest nieodłącznym elementem ich rozwoju zarówno fizycznego jak i psychicznego. Zebrane pieniądze pomogą wspomóc rehabilitację w szerokim zakresie potrzeb.

Zwracam się z uprzejmą prośbą do sponsorów oraz rodziców dzieci w MPP nr 7 w Bolesławcu o przekazanie w formie darowizny kilka złotówek, która zostanie przekazana na najważniejsze potrzeby dla tych dzieci. Wpłaty proszę dokonywac na konto MPP nr 7 w Bolesławcu.
PKO BP S.A. O/Bolesławiec 74 1020 2137 0000 9202 0046 7183

Daniel Milewicz
Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


MRpartsLombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazjęCasusAroni HydraulikMORENAZuraw KlevetDomoExpertAutogaz
reklama Mrowka zaprasza
Inne informacje z regionu
reklama MAXI BUSY!