ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4217, 22 maja 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Efekt-Okna zaprasza
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

10 sierpnia 2012r. godz. 12:45, odsłon: 3624, Bolec.Info/KPP Bolesławiec
Napadła na sklep i ukrywała się przez 10 lat
Mieszkanka powiatu bolesławieckiego poszukiwana Europejskim Nakazem Aresztowania i listem gończym, została zatrzymana dzięki współpracy polskich i hiszpańskich policjantów
Bolesławiec - Informacje: Napadła na sklep i ukrywała się przez 10 lat (fot. wikipedia)
Mieszkanka powiatu bolesławieckiego poszukiwana Europejskim Nakazem Aresztowania i listem gończym, została zatrzymana dzięki współpracy polskich i hiszpańskich policjantów.

Dzięki międzynarodowej współpracy policjantów udało się zatrzymać kobietę, która 10 lat temu popełniła przestępstwo i ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości. Żmudne i konsekwentne działania bolesławieckich funkcjonariuszy doprowadziły do zlokalizowania miejsca przebywania 31 - latki, która w 2002 roku wspólnie z nieletnim napadła na sklep używając pistoletu gazowego i ukradła dzienny utarg.

Policjanci po ustaleniu miejsca kryjówki kobiety zawnioskowali do Sądu Rejonowego w Bolesławcu, a ten do Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze o wydanie Europejskiego Nakazu Aresztowania. Hiszpańscy policjanci zatrzymali poszukiwaną 7 sierpnia 2012 roku w pobliżu Madrytu.

W związku z orzeczonym przez sąd wyrokiem zatrzymaną czeka odbycie kary 2 lat pozbawienia wolności.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


Lombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazjęCasusAroni HydraulikMORENAZuraw KlevetDomoExpertAutogazMRparts
reklama ZSET zaprasza
Inne informacje z regionu
reklama Zapraszamy