ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4217, 22 maja 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Hotel Garden zaprasza
reklama Mrowka zaprasza
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

Nasz patronat21 sierpnia 2012r. godz. 11:47, odsłon: 3307, Bolec.Info
Święto Ceramiki już jutro!
Na bolesławieckim rynku stanęły domki - stoiska, które już jutro zapełnią się ceramiką.
Bolesławiec - Informacje: Święto Ceramiki już jutro! (fot. Bolec.Info)
Już jutro rozpocznie się 18. Bolesławieckie Święto Ceramiki, przed nami 5 dni atrakcji. Na bolesławieckim rynku stanęły domki - stoiska, które już jutro zapełnią się ceramiką. Rozpoczęły się także prace przy budowie Bazyliki Ognia - Rzeźby Pieca Ceramicznego autorstwa Mateusza Grobelnego. Rozpalenie konstrukcji odbędzie się w czwartek, a wygaszenie w niedzielę. Ogień w piecu podtrzymywany będzie przez całe cztery dni.

Pierwsze dwa dni imprezy to głównie kiermasz ceramiki, tradycyjnie oficjalne wspólne świętowanie rozpocznie Ceramiczna Parada, która odbędzie się 24 sierpnia o godz. 18.00.
W czasie jej trwania odbędą się dwa konkursy - Konkurs na Najciekawszą Prezentację oraz Prezentacja Małych Ceramików. Warto stanąć do rywalizacji, ponieważ na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.
Do wygrania m.in. nagrody pieniężne, konsola XBOX, tablet, bilety wstępu na basen, vouchery upominkowe na zabiegi kosmetyczne oraz inne upominki.

W imprezowy klimat Święta Ceramiki wprowadzą nas Pako Sarr oraz DAAB. To właśnie muzyka reggae będzie motywem przewodnim piątkowego świętowania.

W sobotę zaś gratka dla fanów klasyki i zespołu Genesis. O godz. 21.30 na scenie głównej wystąpi jego były wokalista Ray Wilson wraz z The Berlin Symphony Ensemble.

Niedziela to już "Ceramiczne show - zagraniczne". Na zakończenie 18. Bolesławieckiego Święta Ceramiki zagra zespół TAX FREE - finalista „Must be the music” oraz Sonique – brytyjska DJ-ka i piosenkarka, znana choćby z przeboju „Sky”. Tradycyjnie już ostatnim punktem programu BŚC jest pokaz sztucznych ogni, który zakończy pięciodniową imprezę.

Portal Bolec.Info jest patronem medialny 18. Bolesławieckiego Święta Ceramiki.
Bolesławiec - Informacje: Święto Ceramiki już jutro! (fot. Bolec.Info)
Bolesławiec - Informacje: Święto Ceramiki już jutro! (fot. Bolec.Info)
Bolesławiec - Informacje: Święto Ceramiki już jutro! (fot. Bolec.Info)
Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


Lombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazjęCasusAroni HydraulikMORENAZuraw KlevetDomoExpertAutogazMRparts
reklama Zapraszamy
Inne informacje z regionu
reklama Promedica zaprasza