ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4217, 22 maja 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama ZSET zaprasza
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

Nasz patronat21 sierpnia 2012r. godz. 17:18, odsłon: 1293, Bolec.Info
Chcą obniżyć temperaturę wypalania
Konferencja Naukowa zorganizowana przez Bractwo Ceramiczne i Bolesławieckie Towarzystwo Gospodarcze będzie jednym z ważnych wydarzeń Bolesławieckiego Święta Ceramiki.
Bolesławiec - Informacje: Chcą obniżyć temperaturę wypalania Od lewej Paweł Zwierz, Stanisław Wiza członkowie Bractwa Ceramicznego (fot. Kazimierz Marczewski)
W dniu 24 sierpnia 2012 w Starostwie Powiatowym odbędzie się konferencja naukowa pt.: " Obniżenie temperatury wypału naczyń ceramicznych wytwarzanych w powiecie bolesławieckim.

Członkowie Bractwa Ceramicznego poparci przez Bolesławieckie Towarzystwo Gospodarcze będę wraz z naukowcami, producentami surowców, przedsiębiorcami dyskutowali nad możliwością obniżeniu kosztów produkcji ceramiki artystycznej.

- Utrzymanie konkurencyjnych produktów na rynku zależy od jakości tych wyrobów oraz ceny sprzedaży- mówi Paweł Zwierz reprezentujący Manufakturę. - Nasza produkcja jest bardzo energochłonna, dlatego ważne jest obniżanie kosztów produkcji, o tych sprawach dyskutować będziemy na naszej konferencji.- dodaje.

W konferencji oprócz członków Bractwa Ceramicznego z Bolesławca udział zapowiedzieli: naukowcy z Akademii Górniczo Hutniczej, przedstawiciele producentów surowców ceramicznych z Polski i Niemiec, producenci ceramiki użytkowej oraz inni zaproszeni goście.

Starosta Cezary Przybylski i Prezydent Piotr Roman objęli konferencję swoim patronatem.

W czasie konferencji naukowej w Starostwie Powiatowym prezentowane będą surowce do produkcji ceramiki.
Życzymy owocnych obrad.
Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


AutogazMRpartsLombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazjęCasusAroni HydraulikMORENAZuraw KlevetDomoExpert
reklama Zapraszamy
Inne informacje z regionu
reklama Zapraszamy