ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4219, 24 maja 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Zamek Kliczków zaprasza!
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

Nasz patronat25 sierpnia 2012r. godz. 08:06, odsłon: 4615, Bolec.Info
Deszczowa Parada na otwarcie Bolesławieckiego Święta Ceramiki
Mimo potężnej ulewy ulicami Bolesławca przeszła tradycyjna Ceramiczna Parada otwierająca 18. Bolesławieckie Święto Ceramiki.
Bolesławiec - Informacje: Deszczowa Parada na otwarcie Bolesławieckiego Święta Ceramiki Ceramiczna Parada - 24.08.2012r. (fot. Bolec.Info)
W piątkowe popołudnie (24.08.2012r.) nad Bolesławcem przeszła potężna ulewa. Nie przeszkodziło to jednak organizatorom Bolesławieckiego Święta Ceramiki. Tradycyjna Ceramiczna Parada otwierająca Święto przeszła ulicami miasta - od ulicy Kościelnej, przez Rynek, Sierpnia '80 do sceny głównej zlokalizowanej przy ulicy Asnyka.
W paradzie wzięło udział kilkaset osób z lokalnych zakładów ceramicznych, sąsiednich gmin, powiatu lwóweckiego, a także zagraniczni goście.
Parada zakończyła się przy scenie na ulicy A. Asnyka, gdzie wręczone zostały nagrody za najpiękniejsze przebranie ceramiczne. Z okazji 18. Święta organizatorzy przygotowali także olbrzymi tort, którego kawałki zostały rozdane uczestnikom parady i mieszkańcom, którzy przybyli na otwarcie imprezy.

Na zakończenie oficjalnego otwarcia Prezydent Bolesławca Piotr Roman wręczył na ręce Stanisława Wizy, Starszego Brata Bractwa Ceramicznego, czek o wartości 10 800 złotych na zakup osiemnastu powierzchni handlowych na kiermasz podczas kolejnego Bolesławieckiego Święta Ceramiki.
- Jesteśmy przekonani, że jest to reakcja na zamieszczony na portalu i w gazecie Bolec.Info wywiad z członkami Bractwa Ceramicznego, mówiący o braku współpracy z władzami miasta - mówią nam członkowie Bractwa Ceramicznego.W Albumie Bolec.Info prezentujemy zdjęcia Ceramicznej Parady otwierającej 18. Bolesławieckie Święto Ceramiki

Portal Bolec.Info, jako jedyne medium z powiatu bolesławieckiego, jest patronem medialnym 18. Bolesławieckiego Święta Ceramiki.
Foto Kazimierz Marczewski

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


MRpartsLombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazjęCasusAroni HydraulikMORENAZuraw KlevetDomoExpertAutogaz
reklama Zapraszamy
Inne informacje z regionu
reklama Promedica zaprasza