ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4215, 20 maja 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

Nasz patronat25 sierpnia 2012r. godz. 10:14, odsłon: 5158, Bolec.info
Na Gliniadę marsz!
W sobotę, 25 sierpnia, o godzinie 13:00 ulicami Bolesławca przejdzie szósta Parada Gliniada, najważniejsze wydarzenie 18. Bolesławieckiego Święta Ceramiki.
Bolesławiec - Informacje: Na Gliniadę marsz! (fot. Bolec.info)
W tym roku Glinoludy, korzystając z gościnności Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych mają swoją bazę właśnie na terenie tej placówki - na boisku szkolnym oraz w sali gimnastycznej (w której odbywają się m.in. warsztaty taneczne o których pisaliśmy).

To właśnie ulica Komuny Paryskiej jest miejscem z którego zastępy Glinoludów ruszą w swój tradycyjny przemarsz. Zgodnie z planem mają skierować swoje kroki w stronę serca miasta, czyli bolesławieckiego rynku, który zostanie przez nich dwukrotnie okrążony. Parada skończy się tam gdzie się rozpoczęła, przy ulicy Komuny Paryskiej. Jednak znając fantazję Glinoludów oraz samego Bogdana Nowaka możemy pewnie spodziewać się jakiś niespodzianek.

Zachęcamy wszystkich bolesławian do wzięcia osobistego udziału w Gliniadzie, pomalowania się płynną gliną i tym samym stania się częścią największego i najważniejszego akcentu Bolesławieckiego Święta Ceramiki, które co roku ściąga do naszego miasta tłumy gości. Jeśli jednak z jakiś przyczyn nie możecie tego zrobić, to wybierając się na paradę zabierzcie ze sobą aparaty fotograficzne - trwa glinoludowy konkurs fotograficzny. Na osoby, które "ustrzelą" najlepsze zdjęcia czekają atrakcyjne nagrody. Więcej o szczegółach dotyczących konkursu możecie przeczytać TUTAJ.

Do zobaczenia na paradzie! Oby pogoda dopisała!

Portal Bolec.Info jest patronem medialnym Parady Gliniada 2012.


Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


CasusMORENAZuraw KlevetDomoExpertAutogazMRpartsLombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazję
reklama Efekt-Okna zaprasza
Inne informacje z regionu
reklama MAXI BUSY!