BolecFORUM Nowy temat
Tylko na Bolcu
10 grudnia 2012r. godz. 20:53, odsłon: 6994, Bolec.Info

Bokserski turniej barbórkowy

Ze zmiennym szczęściem walczyli bokserzy z klubu TOP Bolesławiec w zawodach, w Wałbrzychu
Zawody bokserskie Wałbrzych grudzień 2012.
Zawody bokserskie Wałbrzych grudzień 2012. (fot. Tomczyk)
Zawody bokserskie z okazji Barbórki odbyły się 08.12.2012 roku w Wałbrzychu. W zawodach wystąpili zawodnicy z TOP Bolesławiec. Wystartowało pięciu zawodników: Dawid Lubieniecki, Mateusz Golsztajn, Tomasz Kowalczyk, Bartosz Ferlewicz, Wojtek Dziedziczak. Zawodniczka Karolina Przybylska z powodu braku partnerki w swojej kategorii nie startowała.

W czasie turnieju odbyło się osiemnaście walk w kategoriach: Młodzików, juniorów i seniorów. Organizatorem zawodów był klub Kaczor Boks Team Wałbrzych. Prowadzony przez Zenona Kaczora.

Bartosz Ferlewicz z TOP Bolesławiec w wadze 60 kg zmierzył się z zawodnikiem gospodarzy z Aleksandrem Olkiewiczem i wygrał walkę na punkty.
Wojciech Dziedziczak w kategorii wagowej 91 kg uległ zawodnikowi Klubu Champion Chojnów Kamilowi Mroczkowskiego.
Dawid Lubieniecki boksował z utytułowanym( waga 64 kg) zawodnikiem Piotrem Topolskim z Wałbrzycha i przegrał . Mateusz Golsztajn w kategorii 60 kg. pokonał swojego przeciwnika Jacka Łoboza z klubu Kaczor Boks Team Wałbrzych.
Tomasz Kowalczyk zmierzył się z Valier Eltgard z Legnicy i został przez przeciwnika pokonany.

Przypominamy, że trenerem bokserów TOP Bolesławiec jest były mistrz Europy Ryszard Tomczyk Bolec.Info - zdjęcie