4 listopada 2013r. godz. 11:56, odsłon: 3034, Bolec.Info/COMT 2012

Bardzo dobry mecz i wysoka wygrana

31 października drużyna młodzików Centrum Odkrywania Młodych Talentów rozegrała bardzo dobre spotkanie i wygrała zdecydowanie 4:0 z KS Polkowice.
(fot. COMT Bolesławiec)
31 października 2013 r. w Polkowicach nasz zespół rozegrał bardzo dobre spotkanie i wygrał zdecydowanie 4:0, kontrolując mecz od pierwszej do ostatniej minuty. Zaczęło się jeszcze na rozgrzewce, wychodzących chłopców przywitały brawa blisko 60 koleżanek, kolegów, rodziców, dziadków. Pierwszy raz zagraliśmy przy tak licznej grupie naszych kibiców. Te brawa zdopingowały nasz zespół do świetnej gry od początku spotkania. Warunki do gry były znakomite. Chłopcy grali na najlepszej murawie w tym sezonie. Przeciwnik zajmuje wysokie miejsce w tabeli, będąc przez pewien moment liderem i spodziewaliśmy się trudnego meczu. Tym razem się nie sprawdziło. Wygraliśmy zdecydowanie, grając bardzo dobrze w każdej formacji. Po raz kolejny potwierdziło się, że na dobrym boisku pokazujemy pełnię możliwości.

Z kronikarskiego obowiązku – pierwsza połowa Strzała dwa razy w sytuacjach sam na sam z zimną krwią umieszcza piłkę w bramce, a po przerwie to samo robi dwukrotnie Kaibon. Wynik mógł być dużo wyższy, ale w sumie nie o wynik chodzi a o grę, a ta była bardzo dobra. Zagraliśmy najlepszy mecz w grze obronnej. Praktycznie nasz przeciwnik nie miał groźnej sytuacji bramkowej, co było efektem mocnego pressingu zawodników atakujących, a także bardzo dobrej gry w obronie. Gratulacje za ten mecz!

KS Polkowice – COMT 2012 0:4 (0:2)?
9 min. 0:1 Kacper Strzelecki
20 min. 0:2 Kacper Strzelecki
36 min. 0:3 Dominik Kuboń
48 min. 0:4 Dominik Kuboń

4 listopada 2013r. o 19:50
~takitam napisał(a): Z kronikarskiego obowiązku – pierwsza połowa Strzała dwa razy w sytuacjach sam na sam z zimną krwią umieszcza piłkę w bramce, a po przerwie to samo robi dwukrotnie Kaibon

Młodziki grają 2x30 min.