CHOJNÓW | 4:03 | 6:37 | 8:36 | 10:43 A | 12:52 | 14:45 | 16:28 | 18:39 | 20:40 B | |
GÖRLITZ | 7:24 A | 15:14 | 17:21 B | |||||||
LEGNICA | 4:03 | 6:37 | 8:26 | 10:43 A | 12:52 | 14:45 | 16:28 | 18:39 | 20:40 B | |
ŁÓDŹ | 8:26 | |||||||||
MIŁKOWICE | 4:03 | 6:37 | 8:26 | 12:52 | 14:45 | 16:28 | 18:39 | |||
WARSZAWA | 8:26 | |||||||||
WĘGLINIEC | 7:06 | 7:24 A | 11:09 C | 13:20 D | 15:14 | 16:57 | 17:21 B | 18:00 | 21:04 | 21:32 |
WROCŁAW | 4:03 | 6:37 | 8:26 | 10:43 A | 12:52 | 14:45 | 16:28 | 18:39 | 20:40 B | |
ZEBRZYDOWA | 7:06 | 11:09 C | 13:20 D | 15:14 | 16:57 | 18:00 | 21:32 | |||
ZGORZELEC | 7:24 A | 11:09 C | 13:20 D | 15:14 | 17:21 B | 18:00 | 21:04 | |||
A - nie kursuje w niedziele B - nie kursuje w soboty C - kursuje w soboty i niedziele i święta D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt kolor zielony - pociąg przyspieszony, nie zatrzymuje się na wszystkich stacjach - kursuje wg taryfy osobowej kolor czerwony - pociąg pospieszny Wrocławianin, na odcinku Zgorzelec - Legnica - Zgorzelec pociąg przyspieszony |
4:03 Tomaszów Bolesławiecki 4:14 - Okmiany 4:25 - Osetnica 4:30 - Chojnów 4:36 - Miłkowice 4:44 - Jezierzany 4:49 - Legnica 4:54 - Jaśkowice Legnickie 5:06 - Szczedrzykowice 5:12 - Malczyce 5:23 - Środa Śląska 5:32 - Przedmoście Święte 5:38 - Miękinia 5:44 - Mrozów 5:49 - Wrocław Leśnica 5:55 - Wrocław Żerniki 6:04 - Wrocław Nowy Dwór 6:08 - Wrocław Muchobór 6:12 - WROCŁAW GŁÓWNY 6:21 kursuje codziennie 6:37 Tomaszów Bolesławiecki 6:49 - Okmiany 7:00 - Osetnica 7:05 - Chojnów 7:10 - Miłkowice 7:18 - Jezierzany 7:23 - Legnica 7:28 - Jaśkowice Legnickie 7:55 - Szczedrzykowice 8:01 - Malczyce 8:12 - Środa Śląska 8:21 - Przedmoście Święte 8:27 - Miękinia 8:33 - Mrozów 8:37 - Wrocław Leśnica 8:44 - Wrocław Żerniki 8:53 - Wrocław Nowy Dwór 8:57 - Wrocław Muchobór 9:00 - WROCŁAW GŁÓWNY 9:11 kursuje codziennie 7:06 Zebrzydowa 7:18 - Zagajnik 7:24 - WĘGLINIEC 7:34 kursuje codziennie 7:24 Węgliniec 7:48 - Zgorzelec Miasto 8:28 - Zgorzelec 8:32 - GÖRLITZ 8:39 nie kursuje w niedziele 8:26 Wrocławianin Chojnów 8:55 - Miłkowice 9:03 - Legnica 9:11 - Wrocław Główny 10:21 - Wrocław Mikołajów 10:43 - Wrocław Nadodrze 10:50 - Oleśnica Rataje 11:10 - Twardogóra Sycowska 11:29 - Międzybórz Sycowski 11:47 - Odolanów 12:04 - Ostrów Wielkopolski 12:18 - Kalisz 12:46 - Sieradz 13:24 - Zduńska Wola 13:39 - Pabianice 14:12 - Łódź Kaliska 14:26 - Łódź Widzew 15:00 - Koluszki 15:23 - Skierniewice 16:07 - Żyrardów 16:23 - Warszawa Zachodnia 16:54 - Warszawa Centralna 17:00 - WARSZAWA WSCHODNIA 17:12 kursuje codziennie 10:43 Chojnów 11:12 - Legnica 11:26 - Środa Śląska 12:02 - Wrocław Nowy Dwór 12:31 - WROCŁAW GŁÓWNY 12:43 nie kursuje w niedziele 11:09 Zebrzydowa 11:23 - Zagajnik 11:29 - Węgliniec 11:38 - Pieńsk 12:30 - Lasów 12:34 - Jędrzychowice 12:43 - Zgorzelec Miasto 12:46 - ZGORZELEC 12:52 kursuje w soboty, niedziele i święta 12:52 Tomaszów Bolesławiecki 13:03 - Okmiany 13:21 - Osetnica 13:26 - Chojnów 13:31 - Miłkowice 13:39 - Jezierzany 13:44 - Legnica 13:49 - Jaśkowice Legnickie 14:04 - Szczedrzykowice 14:10 - Malczyce 14:21 - Środa Śląska 14:30 - Przedmoście Święte 14:36 - Miękinia 14:42 - Mrozów 14:46 - Wrocław Leśnica 14:53 - Wrocław Żerniki 15:01 - Wrocław Nowy Dwór 15:06 - Wrocław Muchobór 15:09 - WROCŁAW GŁÓWNY 15:19 kursuje codziennie 13:20 Zebrzydowa 13:33 - Zagajnik 13:39 - Węgliniec 13:49 - Pieńsk 14:27 - Lasów 14:31 - Jędrzychowice 14:40 - Zgorzelec Miasto 14:43 - ZGORZELEC 14:48 kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt 14:45 Tomaszów Bolesławiecki 14:56 - Okmiany 15:13 - Osetnica 15:18 - Chojnów 15:24 - Miłkowice 15:32 - Jezierzany 15:37 - Legnica 15:42 - Jaśkowice Legnickie 15:54 - Szczedrzykowice 16:00 - Malczyce 16:11 - Środa Śląska 16:20 - Przedmoście Święte 16:27 - Miękinia 16:32 - Mrozów 16:36 - Wrocław Leśnica 16:44 - Wrocław Żerniki 16:52 - Wrocław Nowy Dwór 16:57 - Wrocław Muchobór 17:00 - WROCŁAW GŁÓWNY 17:10 kursuje codziennie 15:14 Zebrzydowa 15:27 - Zagajnik 15:32 - Węgliniec 15:42 - Pieńsk 16:10 - Lasów 16:15 - Jędrzychowice 16:24 - Zgorzelec Miasto 16:28 - Zgorzelec 16:32 - GÖRLITZ 16:39 kursuje codziennie 16:28 Tomaszów Bolesławiecki 16:39 - Okmiany 16:57 - Osetnica 17:02 - Chojnów 17:08 - Miłkowice 17:16 - Jezierzany 17:21 - Legnica 17:26 - Jaśkowice Legnickie 17:38 - Szczedrzykowice 17:44 - Malczyce 17:55 - Środa Śląska 18:04 - Przedmoście Święte 18:10 - Miękinia 18:17 - Mrozów 18:21 - Wrocław Leśnica 18:28 - Wrocław Żerniki 18:37 - Wrocław Nowy Dwór 18:41 - Wrocław Muchobór 18:45 - WROCŁAW GŁÓWNY 18:54 kursuje codziennie 16:57 Zebrzydowa 17:11 - Zagajnik 7:17 - WĘGLINIEC 17:26 kursuje codziennie 17:21 Węgliniec 17:45 - Zgorzelec Miasto 18:28 - Zgorzelec 18:32 - GÖRLITZ 18:39 nie kursuje w soboty 18:00 Zebrzydowa 18:13 - Zagajnik 18:19 - Węgliniec 18:28 - Pieńsk 18:58 - Lasów 19:02 - Jędrzychowice 19:11 - Zgorzelec Miasto 19:14 - ZGORZELEC 19:19 kursuje codziennie 18:39 Tomaszów Bolesławiecki 18:50 - Okmiany 19:01 - Osetnica 19:06 - Chojnów 19:12 - Miłkowice 19:20 - Jezierzany 19:24 - Legnica 19:29 - Jaśkowice Legnickie 19:42 - Szczedrzykowice 19:48 - Malczyce 19:59 - Środa Śląska 20:08 - Przedmoście Święte 20:15 - Miękinia 20:21 - Mrozów 20:25 - Wrocław Leśnica 20:32 - Wrocław Żerniki 20:41 - Wrocław Nowy Dwór 20:45 - Wrocław Muchobór 20:49 - WROCŁAW GŁÓWNY 21:00 kursuje codziennie 20:40 Wrocławianin Chojnów 21:09 - Legnica 21:23 - Środa Śląska 21:58 - Wrocław Nowy Dwór 22:27 - WROCŁAW GŁÓWNY 22:40 nie kursuje w soboty 21:04 Węgliniec 21:29 - Pieńsk 21:59 - Zgorzelec Miasto 22:12 - ZGORZELEC 22:17 kursuje codziennie 21:32 Zebrzydowa 21:45 - Zagajnik 21:51 - WĘGLINIEC 22:01 kursuje codziennie |
z CHOJNOWA | 6:24 | 6:55 A | 10:27 C | 12:44 D | 14:42 | 16:24 | 16:53 B | 17:26 | 20:27 | 20:58 |
z GÖRLITZ | 9:22 A | 11:22 | 17:05 | 19:22 B | ||||||
z LEGNICY | 6:05 | 6:40 A | 10:08 C | 12:25 D | 14:23 | 16:05 | 16:38 B | 17:07 | 20:10 | 20:40 |
z ŁODZI KAL. | 14:19 | |||||||||
z MIŁKOWIC | 6:16 | 10:19 C | 12:36 D | 14:34 | 16:15 | 17:18 | 20:19 | 20:50 | ||
z WARSZAWY W. | 11:33 | |||||||||
z WĘGLIŃCA | 3:35 | 6:08 | 8:01 | 10:17 A | 12:24 | 14:15 | 15:58 | 18:11 | 20:14 B | |
z WROCŁAWIA | 4:37 | 5:23 A | 8:40 C | 10:57 D | 12:56 | 14:40 | 15:24 B | 15:40 | 18:43 | 19:14 |
z ZEBRZYDOWEJ | 3:49 | 6:23 | 12:39 | 14:31 | 16:14 | 18:26 | ||||
ze ZGORZELCA | 6:50 | 9:29 A | 11:29 | 15:05 | 17:05 | 19:29 B | ||||
A - nie kursuje w niedziele B - nie kursuje w soboty C - kursuje w soboty, niedziele i święta D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt kolor zielony - pociąg przyspieszony, nie zatrzymuje się na wszystkich stacjach - kursuje wg taryfy osobowej kolor czerwony - pociąg pospieszny Wrocławianin, na odcinku Zgorzelec - Legnica - Zgorzelec pociąg przyspieszony |