25 kwietnia 2005r. godz. 14:53, odsłon: 894, Bolec.Info

BKS - Śląsk 3:5

Juniorzy starsi BKS Bolesławiec doznali kolejnej porażki. Tym razem na własnym boisku ulegli Śląskowi Wrocław 3:5 (1:4). Juniorzy młodsi przegrali 1:2.
(fot. Bolec.Info)

Mecz juniorów starszych rozpoczął się od przewagi przyjezdnych. To oni panowali na boisku i to oni zdobyli dwie pierwsze bramki. Piłkarze BKS-u co jakiś czas stwarzali grożne sytuacje. Jedną z nich po ładnej akcji i dośrodkowaniu Meki wykorzystał Janczyszyn. Do przerwy jednak goście zdobyli kolejne dwie bramki i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:4.

W drugiej odsłonie spotkania gra była bardziej wyrównana. Wprawdzie goście strzelili bramkę na 5:1, ale kolejne dwa gole zdobył już BKS. Strzelcem obu bramek był Popek. Najpierw z dużego kąta silnie strzelił pod ręką bramkarza, a następnie z ok. 35 metrów silnym strzałem z wolnego nie dał szans goalkeaperowi Śląska. Choć nasi piłkarze dążyli do strzelenia kolejnych bramek, mecz zakończył się wynikiem 3:5.