Nasz patronat
2 sierpnia 2020r. godz. 13:56, odsłon: 3368, Kazimierz Marczewski/Macie Sobolewski

Leśnik przegrywa w Głogowie

Początek i końcówka meczu spowodowała, że drużyna z Osiecznica poniosła wysoką porażkę.
Chrobry II Głogów - Leśnik Osiecznica
Chrobry II Głogów - Leśnik Osiecznica (fot. Leśnik Osiecznica)

Pierwsze spotkanie nowego sezonu o mistrzostwo IV ligi piłki nożnej, które odbyło się 1 sierpnia w Głogowie, między drużynami Chrobrego II Głogów i Leśnik Osiecznica, rozpoczęło się dla Leśnika Osiecznica niezbyt fortunnie.. Po 10- ciu minutach gry Leśnik przegrywał już 2:0.

Kolejne minuty meczu to dość dobra gra zespołu z Osiecznicy. Były szanse na zdobycie bramki. Nie udało się. Gdy wydawało się mecz zakończy się 2;0  dla gospodarzy, przyszła pechowa 80 minuta, w której zawodnicy z Osiecznicy stracili kolejne dwie bramki i zrobiło 4:0.

Drużyna nie załamuje się. To przecież początek rozgrywek.  Okazja do rehabilitacji już niedzielę 9 sierpnia. Zawodnicy z Osiecznicy zagrają u siebie drużyną Odra Ścinawa. Zawodnicy obiecują, że zrobią wszystko aby wywalczyć pierwsze punkty w rozgrywkach IV ligi sezonu 2020/2021. Początek meczu o godzinie 15.00.