Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Tekst zlecony
30 września 2020r. godz. 08:14, odsłon: 2723, Bürkle Sp. z.o.o.

Oferta pracy

Przedsiębiorstwo Bürkle Sp. z.o.o. zatrudni specjalistę do sprwa kontroli jakości - technologa.
Bürkle Sp. z o.o.
Bürkle Sp. z o.o. (fot. Bürkle Sp. z o.o.)

Przedsiębiorstwo Bürkle Sp. z.o.o. jest obecne na polskim rynku budowlanym od 1995 roku i od ponad 90 lat na rynku niemieckim. Specjalizujemy się w prefabrykacji wielkowymiarowych elementów klatek schodowych, balkonów, trybun sportowych. W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy obecnie specjalistów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. KONTROLI JAKOŚCI/TECHNOLOG

Zakres obowiązków:

  • bieżąca kontrola jakości produktów gotowych,
  • sporządzanie i archiwizowanie dokumentacji jakościowej,
  • nadzór nad kontrolą jakości materiałów i towarów przychodzących,
  • organizowanie i dokumentowanie odbiorów końcowych zgodnie z wymogami Klienta zawartymi w kontraktach,
  • sporządzanie dokumentacji przewozowej,
  • kontrola stanów magazynowych,
  • ewidencja czasu pracy,
  • bieżąca współpraca z innymi działami

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • praktyczna umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • szkolenia specjalistyczne,
  • umowę o pracę na zastępstwo w okresie od 10-2020 do 05-2022

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: Bürkle Sp. z o.o. Rakowice Małe 17 B 59-600 Lwówek Śląski ( Tel. 75 782 4915 ) www.buerkle.pl www.buerkle-baugruppe.de lub E-MAIL: [email protected]

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: [email protected].

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

REKLAMAMrowka zaprasza