Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Tekst zlecony
21 września 2017r. godz. 18:06, odsłon: 4616, Metalowiec

Praca w "Metalowcu"

Sklep narzędziowy „Metalowiec” z Bolesławca poszukuje pracownika na stanowisko: Kierownik sklepu
Metalowiec oferuje pracę
Metalowiec oferuje pracę (fot. Metalowiec)

Sklep narzędziowy „Metalowiec” z Bolesławca poszukuje pracownika na stanowisko:

Kierownik sklepu

Zakres obowiązków:

    •    Zapewnianie profesjonalnej obsługi klientów w sklepie
    •    Doradztwo i pomoc klientowi w zakupach
    •    Dbanie o ekspozycję towarów
    •    Utrzymanie porządku i wizerunku sklepu

Oczekiwania wobec kandydata:

    •    Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej, branży narzędziowej
    •    Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność
    •    Umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem
    •    Komunikatywność, kreatywność i zaangażowanie w pracę

Oferujemy:

    •    Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, pełny etat
    •    Atrakcyjne wynagrodzenie
    •    Atrakcyjny system premiowy
    •    Możliwość ciągłego rozwoju
    •    Przyjazną atmosferę

CV ze zdjęciem prosimy wysyłać na e-mail: [email protected] lub na adres ul. Plac Zamkowy 2, 59-700 Bolesławiec, tel 515 08 09 09

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: [email protected].

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).