Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dawid Sarbak wiceprzewodniczącym Rady Miasta
~~Joanna niezalogowany
7 maja 2024r. o 14:28
Serdecznie gratuluję i cieszę się, że miałam możliwość spotkać, porozmawia i faktycznie przekonać się co do osoby pana Sarbaka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lech niezalogowany
7 maja 2024r. o 14:31
Nie zagłosowałem na Pana, D. s. bo miałem innego kandydata ale zgadzam się, że zasłużył przez swoją pracę, uczynność i zaangażowanie. Krótko mówiąc odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różyczka czerwony mak niezalogowany
7 maja 2024r. o 14:33
Wierzyłem , że Dawid zajdzie daleko. Gratulacje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtozielony Jaskier niezalogowany
7 maja 2024r. o 16:50
~~Bladoniebieski Jaśminowiec napisał(a): Młody a PIsowiec.

Gratulacje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtozielony Jaskier niezalogowany
7 maja 2024r. o 16:56
~~On napisał(a): On jest mlody i jeszcze nie pojął w co się wpakowal ale ma szansę przejść do innego ugrupowania



Może do PO, która tak realizuje swoje obietnice wyborcze kwoty wolnej od podatku 60.000 zł, paliwa po 5,19 zł nie ma, rachunki za gaz i za prąd nie są o połowę niższe, a tak obiecywał Donald Tusk wielokrotnie.Ale za to jest paliwo po 7 zł, w sklepach jest drożej, żywność drożeje z dnia na dzień, a od lipca wzrosną ceny gazu o 60%, prądu i wody o 40%. A obietnice wyborcze PO wiążą tylko tych, którzy w nie wierzą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oranżowa Portulaka niezalogowany
7 maja 2024r. o 16:58
Pisowcy bardzo slabo negocjowali z Romkiem .
Co ugrali ?
Roman bez PiS-u nic nie znaczy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oranżowa Portulaka niezalogowany
7 maja 2024r. o 16:59
Pan Sarbak powinien
zostać
Vice Prezydentem
lub szefem rady miasta .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawordzawa Petunia niezalogowany
7 maja 2024r. o 17:20
~~Oranżowa Portulaka napisał(a): Pan Sarbak powinien
zostać
Vice Prezydentem
lub szefem rady miasta .
zgadzam sie -.w pełni na to zasłuzyl ---napewno nie jaswec.Pan Dawid szanuje ludzi nikogo nie pozostawił bez pomocy.mysle ze obecny szef RM odwzoruje te szlachetna osobowosc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.