Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
BolecSonda: Na kogo zagłosują bolesławianie?
~ niezalogowany
10 października 2015r. o 16:42
Ktoś kto nie interesuje się polityką jest albo głupcem albo niewolnikiem, bo jakże się nie interesować sprawami które mają wpływ na nasze życie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
10 października 2015r. o 16:46
~ napisał(a): Ktoś kto nie interesuje się polityką jest albo głupcem albo niewolnikiem, bo jakże się nie interesować sprawami które mają wpływ na nasze życie.

Na swoje życie Ty masz jedynie wpływ...Nawet w sytuacjach ekstremalnych...
Polityka i wybory na pewno Ci nie pomoże :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
10 października 2015r. o 17:22
A,co sądzicie o dopuszczeniu do wyborów polonusów - mam na mysli mieszkających na stałe np.w USA.
Mnie osobiscie trafia gdy wybierają mi władze w kraju ci,którzy juz dawno z tym krajem mają kontakt głownie sentymentalny.Dlaczego taki tępy góral z Jackowa albo inny łomżyk z Greenpointu ma miec wpływ na sytuację u nas,podczas gdy on sam żyje gdzie indziej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
10 października 2015r. o 17:29
ramaj napisał(a): A,co sądzicie o dopuszczeniu do wyborów polonusów - mam na mysli mieszkających na stałe np.w USA.
Mnie osobiscie trafia gdy wybierają mi władze w kraju ci,którzy juz dawno z tym krajem mają kontakt głownie sentymentalny.Dlaczego taki tępy góral z Jackowa albo inny łomżyk z Greenpointu ma miec wpływ na sytuację u nas,podczas gdy on sam żyje gdzie indziej.
Masz 100% racji!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
120
#adi nieaktywny
10 października 2015r. o 18:08
~ napisał(a):
adi napisał(a): Dlaczego mój post został zmoderowany i usunięto link do filmu z debaty bolesławieckich kandydatów na posłów? :|


Dlaczego w biedronce nie ma ulotek Tesco?!


Nie wiem co za konkurencją jest sonda uliczna dla debaty.
Jeżeli w mieście odbywa się jedyna debata kandydatów, to oczekuję, że lokalny portal informacyjny o tym napisze, nie zaś zakopie pod dywan i wymoderuje z forum "bo to ktoś inny nakręcił".
Z takim podejściem to niedługo pozostanie tu tylko po ogłoszenia zaglądać.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
10 października 2015r. o 18:25
ramaj napisał(a): A,co sądzicie o dopuszczeniu do wyborów polonusów - mam na mysli mieszkających na stałe np.w USA.
Mnie osobiscie trafia gdy wybierają mi władze w kraju ci,którzy juz dawno z tym krajem mają kontakt głownie sentymentalny.Dlaczego taki tępy góral z Jackowa albo inny łomżyk z Greenpointu ma miec wpływ na sytuację u nas,podczas gdy on sam żyje gdzie indziej.


nie wiem jak z lomzykami ale goral raczej nie jest tepy, jest raczej uparty jak baran, znam gorali, przeciez duda to tez goral. nie znasz historii, wszscy wybitni polacy byli polonusami. a tym z usa nie odbierzesz ojczyzny po to aby ja do reszty sprzedac, gdyby nie oni to bys nosil brunatne ubranko ze swastyka i mowil po niemiecku. dobrze, ze jest jeszcze ktos na swiecie kto kocha polske, oni z pewnoscia kochaja a ty wybierasz zlodziei z pisu czy po, po to aby polonusom ubrzydzic ten kraj, nie zapominaj, ze polonusy wysylaja nie tylko paczki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
10 października 2015r. o 21:00
fobiak napisał(a):
ramaj napisał(a): A,co sądzicie o dopuszczeniu do wyborów polonusów - mam na mysli mieszkających na stałe np.w USA.
Mnie osobiscie trafia gdy wybierają mi władze w kraju ci,którzy juz dawno z tym krajem mają kontakt głownie sentymentalny.Dlaczego taki tępy góral z Jackowa albo inny łomżyk z Greenpointu ma miec wpływ na sytuację u nas,podczas gdy on sam żyje gdzie indziej.


nie wiem jak z lomzykami ale goral raczej nie jest tepy, jest raczej uparty jak baran, znam gorali, przeciez duda to tez goral. nie znasz historii, wszscy wybitni polacy byli polonusami. a tym z usa nie odbierzesz ojczyzny po to aby ja do reszty sprzedac, gdyby nie oni to bys nosil brunatne ubranko ze swastyka i mowil po niemiecku. dobrze, ze jest jeszcze ktos na swiecie kto kocha polske, oni z pewnoscia kochaja a ty wybierasz zlodziei z pisu czy po, po to aby polonusom ubrzydzic ten kraj, nie zapominaj, ze polonusy wysylaja nie tylko paczki.


Ty czasami używasz głowy gdy piszesz,czy tylko same ręce.Toż to sam nieortograficzny bełkot.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 października 2015r. o 22:10
"fobiak" - pijany bełkot przy twoich tekstach to literatura piękna :D :P :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo