Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim

Pilnie potrzebna odzież dla 10-cio latki

~Ciocia niezalogowany
13 października 2015r. o 22:10
Rozmiar buta 35-36
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MM niezalogowany
14 października 2015r. o 13:21
A co się takiego stało, jeśli można zapytać, że Ciocia pilnie potrzebuje rzeczy dla dziewczynki..?

(nie zrozumcie mnie źle, ale sama już się nacięłam na bolcu na naciągaczy, oddałam sprzęt domowy kobiecie potrzebującej za darmo a ona go wystawiła do sprzedaży na FB)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 października 2015r. o 13:37
Dokładnie ja tak oddałam łóżko i też Pani zaraz wystawiła na sprzedaż i była wręcz oburzona,że zwróciłam jej uwagę,że tak się nie robi.
Życzę aby udało się uzbierać ciuszki dla dziewczynki:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciocia niezalogowany
14 października 2015r. o 17:59
Witam pilnuje tego aby dziecko miało co na siebie włożyć,, idąc do szkoły . Aby inne dzieci nie śmiały sie z niej że nie ma w czym chodzic,, jest to rodzina niezaradna.Dziś już odebralam ciuszki od bardzo miłej Pani jestem bardzo wdzięczna.Cieszę sie że są ludzie którzy rozumieją ludzka biede. Pozdrawiam serdecznie :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 października 2015r. o 21:34
Dziecku pomóc a z tą niezaradnością też coś zrobić .Bo to jest pomoc doraźną ale co dalej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciocia niezalogowany
14 października 2015r. o 21:55
Witam ta sprawa została zgłoszona do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MM niezalogowany
14 października 2015r. o 22:47
Czy buty są jeszcze potrzebne?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciocia niezalogowany
15 października 2015r. o 11:55
Witam tak są potrzebne tylko że z wysokim podbiciem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.