Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Becikowe

~ niezalogowany
14 października 2015r. o 15:34
~ napisał(a): Ale są osoby rodziny wielodzietne co nie dostają rodzinnego itd. wiec dlaczego ma nam się nie należeć 1000 zł becikowego? tylko dlatego , że są bardziej zaradni. tak samo płacimy podatki
Wypowiedź bez sensu :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 października 2015r. o 15:47
~Nn napisał(a): Skoro państwo daje to sie bierze, bogacze się znalezli, mieć 1000 zl a nie miec.to różnica. I kto powiedzial ze robi sie dziecko dla 1000 zl?? Pusty człowiek, ale urodzi Wam sie dziecko to szybko pobiegniecie po kase.
Nie każdy biegnie,wychowałam dzieci bez zasiłków i becikowego i nie żadna bogaczka ze mnie.Nie potrzebuję tych śmiesznych groszy ,które w niczym nie pomogą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 października 2015r. o 17:27
~ napisał(a):
~Nn napisał(a): Skoro państwo daje to sie bierze, bogacze się znalezli, mieć 1000 zl a nie miec.to różnica. I kto powiedzial ze robi sie dziecko dla 1000 zl?? Pusty człowiek, ale urodzi Wam sie dziecko to szybko pobiegniecie po kase.
Nie każdy biegnie,wychowałam dzieci bez zasiłków i becikowego i nie żadna bogaczka ze mnie.Nie potrzebuję tych śmiesznych groszy ,które w niczym nie pomogą.


O kolejną milionerka się znalazła której się w du.. poprzewracało.a kiedy wychowałas dzieci kobieto bo pewnie są juz dorosłe a to było 30 lat temu i były inne czasy.piszesz ze nie potrzebujesz bo pewnie całe życie mąż albo rodzina cie sponsoruje i ci się w du.. poprzewracało od wygody.typowe podejście starych popsutych mocher które tylko czekają aż ukasic jadem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 października 2015r. o 18:02
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~Nn napisał(a): Skoro państwo daje to sie bierze, bogacze się znalezli, mieć 1000 zl a nie miec.to różnica. I kto powiedzial ze robi sie dziecko dla 1000 zl?? Pusty człowiek, ale urodzi Wam sie dziecko to szybko pobiegniecie po kase.
Nie każdy biegnie,wychowałam dzieci bez zasiłków i becikowego i nie żadna bogaczka ze mnie.Nie potrzebuję tych śmiesznych groszy ,które w niczym nie pomogą.


O kolejną milionerka się znalazła której się w du.. poprzewracało.a kiedy wychowałas dzieci kobieto bo pewnie są juz dorosłe a to było 30 lat temu i były inne czasy.piszesz ze nie potrzebujesz bo pewnie całe życie mąż albo rodzina cie sponsoruje i ci się w du.. poprzewracało od wygody.typowe podejście starych popsutych mocher które tylko czekają aż ukasic jadem
Po pierwsze naucz się pisać niedouku po drugie nigdy od nikogo nie dostałam niczego i nikt nigdy mnie niczym nie sponsorował,jak to zaraz widać po wypowiedzi ,że siedzisz na zasiłku z mopsu i żerujesz na czyichś plecach.Rozumiesz co to znaczy pracować? Ciężko pracować ?Brać dodatkową prace? Popołudniówki? Można uczciwie zarobić na swoje dzieci i na siebie ,dwie pensje,do tego dodatkowa praca i nie trzeba się płaszczyć i poniżać domagając się zasiłków.Zrozum ,ze są ludzie,którym to nie pasuje i gardzą takim czymś."w du,,poprzewracało " się nierobom ogladającym się na darmochę tylko,a właściwie na to aby inni ludzie ciężko pracujący płacili podatki z których utrzymuje się leni i wygodnickich nierobów,którzy na papierosy i chlanie maja ale na dzieci to im zawsze brakuje,mi nie brakowało bo na pierwszym planie były dzieci i nikt nie marnował pieniędzy na nałogi to i obeszło się bez zasiłków.Bredzisz o "innych czasach",jakich czasach? czasy są zawsze jednakowe jak się pracuje to starcza i potrzeby są jednakowe w wychowaniu dzieci bez względu na czasy,poza tym kto ci nakładł do łba jakoby to było akurat 30 lat temu? Zachowaj swoje durne domysły dla siebie ,po prostu wyrazam swoje zdanie w tym temacie ,nie kazdy biega po zasiłki ,w dawnych czasach istotnie nikt nie myslał o zasiłkach i dzieci rodzono i wychowywano może lepiej i mądrzej niż dziś ,ale fakt faktem,to było bardzooo dawno.W każdym razie mozna dzieci wychować bez zasiłków ,które tak na prawdę nie są wcale tak ważne i nie zmieniają niczego,na pewno ci,którzy je biorą nie odczuwają tego .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 października 2015r. o 19:49
AMEN ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~CNC niezalogowany
14 października 2015r. o 20:00
no właśnie Amen !! do roboty nieudacznicy , zasiłkowicze -- zmień perspektywę myślenia a już będziesz bogatszy ....zaczynacie myśleć jak emigranci -- narobić dzieci i modlić sie o zasiłki :D ale aby sie jakoś rozwijać zawodowo to ni chu.... ja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 października 2015r. o 20:30
~luk napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a): becikowego już niedługo nie będzie,będzie 500 zł od pociechy

dlatego po te 1000 zł radzę się śpieszyc

Tak o mie będzie podatków Zusu i kolejek do lekarz. Normalnie niczego nie będzie.

rządy PIS
2005 pierwsze dziecko - akt urodzenia i oświadczenie o niepobraniu becikowego przez współmałżonka pieniądze na koncie 1000,00 za dwa dni (Ach proszę dostarczyć pesel dziecka jak pan dostanie)

rządy PO

2008 drugie dziecko- akt urodzenia, akt urodzenia i oświadczenie o niepobraniu becikowego przez współmałżonka PESEL musowa(miesiąc czekania) wypis ze szpitala, karta przebiegu ciąży. Kasa ma koncie po 1 miesiącu 800,00 zł
2013 trzecie - żona zbierała papiery przez tydzień ( polityka prorodzinna w wykonaniu PO)
To Tak dla tych co myślą że polityka nie ma wpływu na ich życie

A dla Ciebie rada idź do ośrodka opieki społecznej tam dadzą Tobie listę płaczu do zebrania i nie poddawaj się, im właśnie o to chodzi abyś dała sobie spokuj zzbecikowym





ja jak poszedlem po becikowe baba z mopsu z ironicznym uśmiechem pogratulowała mi zarobków bo jak stwierdziła nie wielu tak ma i powinienem sie cieszyć... postawiłem ją do raportu baba mało co się nie rozbeczała... wg mnie każdemu się to należy czy zarabiasz 1000 zł czy 10000 zł. wiadomo im więcej tym większe składki odprowadzasz. i takie to rządy PO-papra..ów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 października 2015r. o 20:41
~CNC napisał(a): no właśnie Amen !! do roboty nieudacznicy , zasiłkowicze -- zmień perspektywę myślenia a już będziesz bogatszy ....zaczynacie myśleć jak emigranci -- narobić dzieci i modlić sie o zasiłki :D ale aby sie jakoś rozwijać zawodowo to ni chu.... ja
Otóż to,racja,popieram.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.