Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tadeusz Stefan Lewandowski - kandydat na posła RP
~Antek Szeląg niezalogowany
16 października 2015r. o 13:51
~Antek (nie Szeląg) napisał(a): Cóż za uparty ....No przeciez Pan Lucjan pisze wyrażnie ! Nie jakiś tam Mackała tylko ...
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ryszard_Matusiak


Sory Pomyliły mi się nazwiska pisałem Maćkała a powinienem napisać Matusiak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
16 października 2015r. o 14:10
~Lucjan Złotkowski napisał(a):
~Ja napisał(a): Dlatego ja czerwony Po-wiec, mam się dobrze gdyż nie przeprowadzono lustracji.
Panie Ja -przeczytaj Pan dokładnie napisałem dał mi pieniądze i ta darowizna zapewniam Pana była wolna od podatku . Ja należę do tych co nie chcą nic za darmo , dlatego jak po roku i nie złych plonach truskawek zarobiłem to tą darowiznę zwróciłem . Nie skomentuje wpisu o pijaczkach - ...om wolno bredzić oni tak mają . Zagłosuję na kandydata PiS Wiesława Ogrodnika z Bolesławca . Moim zdaniem w każdej partii są lepsi i gorsi kandydaci i na własnym przykładzie podałem że Pan Lewandowski nie jest tym na kogo warto głosować .A tak na marginesie - liczba postów byłaby niewielka jakby trzeba było podpisać się własnym imieniem i nazwiskiem - odwagi Panie Ja podejmij Pan dyskusję podając swoje imię i nazwisko.

Drogi panie jak najbardziej ,jestem za panem Ogrodnikiem.Znam go od ponad 20 lat i wiem iż jest dobrym gościem.Ja również z rodziną na niego stawiam +5głosów -więc pozdrawiam.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 października 2015r. o 14:23
~Ja napisał(a):
~Lucjan Złotkowski napisał(a):
~Ja napisał(a): Dlatego ja czerwony Po-wiec, mam się dobrze gdyż nie przeprowadzono lustracji.
Panie Ja -przeczytaj Pan dokładnie napisałem dał mi pieniądze i ta darowizna zapewniam Pana była wolna od podatku . Ja należę do tych co nie chcą nic za darmo , dlatego jak po roku i nie złych plonach truskawek zarobiłem to tą darowiznę zwróciłem . Nie skomentuje wpisu o pijaczkach - ...om wolno bredzić oni tak mają . Zagłosuję na kandydata PiS Wiesława Ogrodnika z Bolesławca . Moim zdaniem w każdej partii są lepsi i gorsi kandydaci i na własnym przykładzie podałem że Pan Lewandowski nie jest tym na kogo warto głosować .A tak na marginesie - liczba postów byłaby niewielka jakby trzeba było podpisać się własnym imieniem i nazwiskiem - odwagi Panie Ja podejmij Pan dyskusję podając swoje imię i nazwisko.

Drogi panie jak najbardziej ,jestem za panem Ogrodnikiem.Znam go od ponad 20 lat i wiem iż jest dobrym gościem.Ja również z rodziną na niego stawiam +5głosów -więc pozdrawiam.

Najpierw straszyłeś Pana Złotkowskiego skarbówką ale jak powiedział że zamierza głosować na Pisiora farbowanego to teraz cukrujesz gościowi,Ogrodnik i Relich popierali marsz narodowców który był w Bolesławcu .Panie Złotkowski głosuj Pan zgodnie z sumieniem ja i moja 6 osobowa rodzina na pewno nie zmarnujemy głosu na Ogrodnika.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pomożecie ? Pomożemy !!! niezalogowany
18 października 2015r. o 10:05

dzisiaj 08:13 | ocena: 85%
odpowiedz
Twój głos
~Forum :
Jeżeli chcesz głosować na ludzi, którzy cię okłamują i mają za „ciemnego luda”, obiecują rozdawnictwo państwowych pieniędzy, liczą na twój analfabetyzm ekonomiczny, żerują na wszystkich twoich fobiach i lękach, podsycają nienawiść do rodaków o innych poglądach politycznych to głosuj na PIS! Jeżeli chcesz zmiany ustroju na „kościelny socjalizm”, jeżeli chcesz zwiększyć wpływy kleru w Polsce, jeżeli chcesz zakazu aborcji, zakazu invitro i zakazu handlu w niedzielę głosuj na PIS! Jeżeli chcesz żeby z twoich podatków finansowano bezterminowo pensje i emerytury górników, stoczniowców, pracowników PKP, emerytury rolników i mundurowych to głosuj na PIS! Jeżeli tęsknisz za inflacją, chcesz przepędzić z Polski obcy kapitał, chcesz szybszej i znacznie
niższej emerytury, chcesz żeby budowano mniej nowych
autostrad a więcej pomników, chcesz wzrostu bezrobocia i przyspieszenia emigracji zarobkowej Polaków oraz bankructwa Polski głosuj na PIS! Jeżeli chcesz skłócenia Polski ze wszystkimi sąsiadami, chcesz rządów ciemnogrodu i Państwa wyznaniowego w Polsce, chcesz by nasz kraj był pośmiewiskiem i synonimem zacofania kulturowego i gospodarczego, synonimem nacjonalizmu, ksenofobii i homofonii to głosuj na PIS! Jeżeli chcesz żeby Polska była kojarzona i miała twarz smutną jak Szydło, zgorzkniałą i zawziętą jak Kaczyński, wazeliniarską jak Błaszczak, lizusowską jak Mastalerek oraz obłąkaną jak Maciarewicz to głosuj na PIS! :P ;) :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nie pomogę niezalogowany
18 października 2015r. o 10:42
~pomożecie ? Pomożemy !!! napisał(a):
dzisiaj 08:13 | ocena: 85%
odpowiedz
Twój głos
~Forum :
Jeżeli chcesz głosować na ludzi, którzy cię okłamują i mają za „ciemnego luda”, obiecują rozdawnictwo państwowych pieniędzy, liczą na twój analfabetyzm ekonomiczny, żerują na wszystkich twoich fobiach i lękach, podsycają nienawiść do rodaków o innych poglądach politycznych to głosuj na PIS! Jeżeli chcesz zmiany ustroju na „kościelny socjalizm”, jeżeli chcesz zwiększyć wpływy kleru w Polsce, jeżeli chcesz zakazu aborcji, zakazu invitro i zakazu handlu w niedzielę głosuj na PIS! Jeżeli chcesz żeby z twoich podatków finansowano bezterminowo pensje i emerytury górników, stoczniowców, pracowników PKP, emerytury rolników i mundurowych to głosuj na PIS! Jeżeli tęsknisz za inflacją, chcesz przepędzić z Polski obcy kapitał, chcesz szybszej i znacznie
niższej emerytury, chcesz żeby budowano mniej nowych
autostrad a więcej pomników, chcesz wzrostu bezrobocia i przyspieszenia emigracji zarobkowej Polaków oraz bankructwa Polski głosuj na PIS! Jeżeli chcesz skłócenia Polski ze wszystkimi sąsiadami, chcesz rządów ciemnogrodu i Państwa wyznaniowego w Polsce, chcesz by nasz kraj był pośmiewiskiem i synonimem zacofania kulturowego i gospodarczego, synonimem nacjonalizmu, ksenofobii i homofonii to głosuj na PIS! Jeżeli chcesz żeby Polska była kojarzona i miała twarz smutną jak Szydło, zgorzkniałą i zawziętą jak Kaczyński, wazeliniarską jak Błaszczak, lizusowską jak Mastalerek oraz obłąkaną jak Maciarewicz to głosuj na PIS! :P ;) :*

100%prawda dla tego nigdy nie zagłosuję na tą sektę,Boże szczerz nas Polaków przed fałszywymi prorokami z PIS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lucjan Złotkowski niezalogowany
18 października 2015r. o 11:56
Katoliku -nie pomogę - Nie wzywaj Pana Boga swego na daremno, przyziemne sprawy zostaw rodakom niech zdecydują czy są tacy strachliwi jak ty , czy wolą zmiany .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 października 2015r. o 13:09
~Lucjan Złotkowski napisał(a): Katoliku -nie pomogę - Nie wzywaj Pana Boga swego na daremno, przyziemne sprawy zostaw rodakom niech zdecydują czy są tacy strachliwi jak ty , czy wolą zmiany .

Tobie coś odbiło w dekiel ,zmień lekarza .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lucjan Złotkowski niezalogowany
18 października 2015r. o 13:09
dedykacją dla córki pani premier
Córka pani premier deklaruje, że w razie wygranej PiS zamierza wyjechać z Polski. Tomasz Lis, powodowany zapewne histerycznym strachem przed utratą wygodnych i doskonale płatnych posad w telewizji podobno publicznej i "Newsweeku", każdego dnia wrzuca do sieci teksty jak żywcem wyjęte ze skeczu Górskiego. "PiS cofnie nas o dekady!" - lamentuje Dominika Wielowieyska z Gazety Wyborczej". Jednym słowem, spadnie na nas dziesięć plag egipskich. A może raczej - pisowskich - pisze Łukasz Warzecha w felietonie dla Wirtualnej Polski.
Premier Ewa Kopacz i jej córka Katarzyna Kopacz-PetranyukPremier Ewa Kopacz i jej córka Katarzyna Kopacz-Petranyuk (PAP / Radek Pietruszka)
Co się zdarzy na drugi dzień po ewentualnym zwycięstwie PiS w wyborach parlamentarnych? Gdyby sądzić na podstawie niektórych wypowiedzi i deklaracji - nastąpi Armagedon. Rozpoczną się masowe aresztowania przedsiębiorców, zamknięte zostaną hipermarkety, członkowie PO znajdą się w jakiejś nowej Berezie Kartuskiej, gdzie osobiście będzie ich torturował Joachim Brudziński. Zostaniemy wyrzuceni z Unii Europejskiej i obłożeni gigantycznymi kontrybucjami przez "cywilizowany świat", a w każdą niedzielę patrole złożone z wikarego, członka PiS i pań z Rodziny Radia Maryja będą przymusowo wyciągać ludzi na mszę. Będzie "duszna atmosfera" - jak przepowiada "Newsweek" piórem zasłużonej prorządowej dziennikarki Renaty Kim.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza