Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Obrażają, ale nie są większością
~kaj niezalogowany
18 października 2015r. o 18:04
Nędzna prowokacja wyborcza. Pogrom kielecki Żydów był inspirowany przez komunistów, żeby Zachód i USA nie miałby zbytniej sympatii do narodu Polskiego. Pani Tokarczuk i wstawiający się za nią, pojęcia nie mają o historii i intrygach antypolskich. No, ale wiadomo wiedza i rozum nie są widac dane wszystkim.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
18 października 2015r. o 19:38
~kaj napisał(a): ... No, ale wiadomo wiedza i rozum nie są widac dane wszystkim.


Amen.

Módlmy się zatem , aby wiedza i rozum zagościły pod nowoczesnymi strzechami :D

Wiara , nadzieja i miłość , to jeszcze nie wszystko :)

Ciało - starzejący się element . Umysł - niedoskonały element , żyjący w iluzji ... i Duch - tchnienie Stwórcy ... to Jedność :)

No , dobra ... obsługa betoniary z jednocyfrowym ilorazem inteligencji już Wam dzisiaj przeszkadzać nie będzie :D

Miłego wieczoru :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
18 października 2015r. o 20:12
~ napisał(a):
emem napisał(a):
~kurvinox napisał(a): Dlaczego nie mogę zionąć nienawiścią do tych osobników?


Zianie nienawiscia do kogokolwiek czy czegokolwiek to choroba psychiczna. To nalezy leczyc, a nie sie tym chwalic.


To ta Ukrainka i autorzy listu zioną nienawiścią do Polski i Polaków opluwając oszczerczo Polskę. A ponieważ jest to choroba psychiczeniuna, to powinni poddać się leczeniu.


to ''odpowiedź ''za poświęcenie się w sprawie Majdanu :D
to nie pierwszy i nie ostatni kopniak w dupsko...
ale są tu tacy co lubią je nadstawiać więc nie mam zamiaru im bronić ...

mamy przecież wolność i ''dupokrację''więc właśnie w jej imieniu niech nadstawiają...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 października 2015r. o 20:13
chciałbym jeszcze coś powidzieć Tokarczuk - **** ***** ** **** ****** ***** ***** i jednocześnie wielki szacun dla prawdziwych autorytetów, mamy takich!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
18 października 2015r. o 21:27
~kaj napisał(a): Nędzna prowokacja wyborcza. Pogrom kielecki Żydów był inspirowany przez komunistów, żeby Zachód i USA nie miałby zbytniej sympatii do narodu Polskiego.

mam zaczynac w to wierzyc?
nijak mi wychodzi jesli wezme pod uwage sowieckiego komendanta miasta, ok 30% zydow w ub i przyjaznie nastawione wojsko polskie do owczesnej polityki.
ja w takie bajki nie wierze ale co nie jest bajka to to, ze bandyci chetnie zabijali zydow i znali sie na prowokacji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 października 2015r. o 21:50
~kaj napisał(a): Pogrom kielecki Żydów był inspirowany przez komunistów, .


Kto był inspirowany?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
18 października 2015r. o 22:30
~ napisał(a):

Kto był inspirowany?


Holokaust Żydów w Europie ( słynne polskie obozy koncentracyjne ) był inspirowany przez ich braci w wierze z hameryki . Chazarska dzicz nie cofnie się przed morderstwem własnej matki dla osiągnięcia zysku. Taka ich psia natura , nie obrażając wiernych psów.

Bracia Semici , ja Słowianin , zdeklarowany wróg manipulantów NWO , proszę Was , nie dajcie się zapędzić w syjonistyczne mrzonki. Niechby zdechł Brzeziński , nibypolak , i cała reszta Bilderbergów , szerzących fiducjarną mowę nienawiści.

No to paciorek na dobranoc :

Stwórco , zechciej spojrzeć w mą Duszę i usuń, proszę , to s...ysyństwo z powierzchni tej nieszczęśliwej , pięknej Planety.

Zdrowaśki i Ojcze nasz , nie są złe , ale chowają się wobec prawdziwych intencji :)

Dobranoc :)

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
18 października 2015r. o 23:10
~kaj napisał(a): Pogrom kielecki Żydów był inspirowany przez komunistów,


z tego co mi wiadomo, polscy komunisci wyladowali w obozach koncentracyjnych, przebywali na emigracji, na syberii, czesc zostala rozstrzelana przez naszych bandytow, to jak i jacy komunisci znalezli sie w kielcach
polscy komunisci zostali rozbici i znikli ze sceny. moze miales na mysli stalinowcow ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego