Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Bardzo potrzebne ubrania dla chłopca.

2945
Mgosia
17 października 2015r. o 22:39
Proszę Was o pomoc, chłopcu brakuje całego odzienia. Rodzice nie interesują się nim, ma tylko dziadków, którzy dają mu miłość. Ale sama miłość nie wystarczy, żeby móc normalnie żyć.
Dziecko ma 10 lat . Jeśli ktoś byłby w stanie podarować mu ubrania, to bardzo o to proszę w imieniu babci .
Telefon kontaktowy do niej - 797410360.

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 października 2015r. o 22:47
Mgosia napisał(a): Proszę Was o pomoc, chłopcu brakuje całego odzienia. Rodzice nie interesują się nim, ma tylko dziadków, którzy dają mu miłość. Ale sama miłość nie wystarczy, żeby móc normalnie żyć.
Dziecko ma 10 lat . Jeśli ktoś byłby w stanie podarować mu ubrania, to bardzo o to proszę w imieniu babci .
Telefon kontaktowy do niej - 797410360.


Zmień avatar bo nikt ci niczego nie da !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
17 października 2015r. o 23:03
Jeśli ktoś chce pomóc to mu bzdury nie są w głowie, a jeśli udzielenie pomocy zależy od upodobań, a nie dobrego serca, to podziękuję za nią.

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
18 października 2015r. o 10:07
Witam, mam akurat ok. dwoch workow odziezy po dzieciach, tylko jaki rozmiar dziecko nosi, poniewaz wiek to wiek a rozmiar druga sprawa, posiadam odziez na 146/152 cm
Pisalam sms ale nie doszedl jeszcze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 października 2015r. o 10:30
nie dawno też był taki temat pomóżmy dziewczynce 10 lat :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
18 października 2015r. o 20:20
~mama napisał(a): Witam, mam akurat ok. dwoch workow odziezy po dzieciach, tylko jaki rozmiar dziecko nosi, poniewaz wiek to wiek a rozmiar druga sprawa, posiadam odziez na 146/152 cm
Pisalam sms ale nie doszedl jeszcze.


To super :) Zaraz zadzwonię do babci chłopca :) zapytam o rozmiar, ale chyba takie będą dobre, bo ja znalazłam kilka bluz po córce i pasują :)


Dopisane 18.10.2015r. o godz. 20:20:

~ napisał(a): nie dawno też był taki temat pomóżmy dziewczynce 10 lat :>


Tak był i muszę go odnaleźć, bo dla niej mam sporo rzeczy, na chłopca niezbyt .

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 października 2015r. o 8:04
a rozmiar butów?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
28 października 2015r. o 22:34
Już wszystko wiem :) SMS doszedł , ale próbowali oddzwonić i wychodzi im , że nie ma takiego numeru , może ma pani zastrzeżony. Ubrania w tym rozmiarze będą pasowały :)
Rozmiar buta 35 :)
Serdecznie pozdrawiam i jeśli to nie sprawi kłopotu to można mi na prywatnym napisać gdzie można odebrać te rzeczy, a ja zadzwonię i powiem babci Kubusia :)
Albo zadzwonić do nich samemu jeśli to możliwe :)


Dopisane 19.10.2015r. o godz. 20:29:

:)


Dopisane 28.10.2015r. o godz. 22:34:

Ponawiam prośbę :)

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza