Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Debata Kopacz-Szydło - oceny bolesławian

~xyz niezalogowany
21 października 2015r. o 21:05
Nasza Szkapa :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 października 2015r. o 21:05
Szturmówka PIS przećwiczyła w poniedziałek jak się robi zadymę. i próbowała to samo we wtorek. Jakoś inne komitety potrafiły wejść po ludzku na debatę a PIS już demonstruje pychę i tryumfalizm.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
21 października 2015r. o 21:06
To co jest oczywiste dla Ciebie Skaucie , dla mnie stanowi czarną magię . Albo bronisz Swoich tez , albo tchórzysz . Qurcze , jak ja nie cierpię tchórzy.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13547
#Skaut nieaktywny
21 października 2015r. o 21:10
Pannazdzieckiem napisał(a): To co jest oczywiste dla Ciebie Skaucie , dla mnie stanowi czarną magię . Albo bronisz Swoich tez , albo tchórzysz . Qurcze , jak ja nie cierpię tchórzy.


A ja nie cierpię tępaków. Niestety na korepetycje dla Ciebie nie mam czasu a poza tym raczej Cię na nie nie stać :D

Ignoruję posty bez sensu, chamskie, obraźliwe i oczywiście ich autorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
21 października 2015r. o 21:21
Na nic mnie nie stać. Ale Twoich korepetycji nie potrzebuję. Persona , co nie potrafi uzasadnić swego poglądu nie może być mym korepetytorem.

Spadaj leszczu.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 października 2015r. o 21:29
Jestem w trakcie poszukiwania mieszkania i nie wiem co robić ,ponieważ Pan Jarosław Kaczyński publicznie ogłasza że po wygranych przez PIS wyborach ceny nowych mieszkań nie będą przekraczać 2500zł m2.Więc tak sobie myślę że po co kupować mieszkanie w starej kamienicy w Bolesławcu za 3tys m2.chyba poczekam i kupię sobie 100 metrowe we Wrocławiu lub w Warszawie za 250000 tys.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 października 2015r. o 21:34
jak jesteś młodym to kiedyś się doczekasz.ale nie sądzę. ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
21 października 2015r. o 21:41
Piotrek
naprawdę potrzebujesz uzasadnienia racji od Skauta czy ''jaja '' sobie robisz?

kupujesz te ''fanzolenie'' Szydło?

nie mówię że nie masz prawa...oczywiście je masz :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza