Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

restauracja Ha noi zatrudni kierowcę

11477
#dorcia1 nieaktywny
21 października 2015r. o 12:10
Mile widziana kobieta :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4596
#becia73 nieaktywny
21 października 2015r. o 13:06
Jak zaczniecie płacić jakieś sensowne pieniądze a nie grosze to może się ktoś na dłużej niż kilka tygodni znajdzie !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14192
#TOisjenka nieaktywny
22 października 2015r. o 9:13
Mam takie małe pytanie?Skąd się Beatko urwałaś,że wiesz lepiej ode mnie jaki mam powód do odejścia z pracy?Od ośmiu lat pojawiania się i znikania w Hanoi jako kierowca czy barmanka jakoś nie kojarzę żadnej Beaty żeby mogła się wypowiadać w faktycznej kwestii finansowej na w/w stanowisku.Stawka jak w każdej knajpie w bolcu.Jest trochę roboty więc raczej niema czasu na malowanie pazurków ale jak wykażesz trochę dobrych chęci to wodzu też sknerą nie jest.Najważniejsze nikt Ci nad głową nie sapie,atmosfera w pracy o.k. a jedyne co Cię może wk...ć to "L"edwo jadę za sterami w godzinach szczytu.Z tego co się orientuję to większość kierowców którzy odeszli po kilku miesiącach a nie jak śmiesz odważnie twierdzić dniach czy tygodniach,byli zatrudnieni na taki okres ponieważ już na rozmowie taki okres z góry sobie założyli mając na później jakieś plany a że na dzień dobry nie zrobili z siebie prezesów to zostali zatrudnieni.Ci co uciekli po tygodniu to są z reguły ludzie którzy wystraszyli się po weekendzie tak poza tym to ekipa rzadko się zmienia.
PS.Dorcia zapomniałaś tylko dopisać-nowym szefom czy szefowym dziękujecie....co za dużo to nie zdrowo
;) :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4596
#becia73 nieaktywny
22 października 2015r. o 9:55
Wiem zapewne nie tylko ja o częstych ogłoszeniach o pracy w tej knajpce, nie dawniej niż miesiąc temu też szukaliście kierowcy, dzwoniłam ale 10zł brutto to nie są satysfakcjonujące pieniądze jeszcze za 13h dziennie. Na dodatek świadomość wożenia jedzenia które raz zamówiłam u was i mało się nie schaw....!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14192
#TOisjenka nieaktywny
22 października 2015r. o 11:49
Jeśli jadłaś jak się dowiedziałaś (twoje informacje które podałaś co do płacy w lokalu nie zgadzają się ze stanem faktycznym)to proponuję zamówić jeszcze raz bo może numer restauracji pomyliłaś .Nie oszukujmy się ale praca kierowcy na dowozie nie jest niczym ciężkim ani wymagającym nie wiadomo jakich uprawnień by zarabiać jak prezes banku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11477
#dorcia1 nieaktywny
22 października 2015r. o 12:11
becia73 napisał(a): Wiem zapewne nie tylko ja o częstych ogłoszeniach o pracy w tej knajpce, nie dawniej niż miesiąc temu też szukaliście kierowcy, dzwoniłam ale 10zł brutto to nie są satysfakcjonujące pieniądze jeszcze za 13h dziennie. Na dodatek świadomość wożenia jedzenia które raz zamówiłam u was i mało się nie schaw....!
rzeczywiście miesiąc temu szukaliśmy kierowcy poniewaz chlopak ktory pracowal okolo rok u nas znalazl sobie pracę za granicą; teraz szukamy poniewaz nasz drugi wieloletni pracownik odchodzi z powodów osobistych a nie finansowych. Jakby pani nie wiedziala to kierowców mamy dwóch a nie jednego, ktory cały czas sue zmienia. Co do jedzenia to jest na tyle niesmaczne ze na weekendach nie posiadamy wolnych stolików, ludzie czekaja aż cos sie zwolni, ALE TO OCZYWISCIE KWESTIA DOBREGO GUSTU KTOREGO PANI NIESTETY BRAK :) PROPONUJE ZAJĄĆ SIĘ CZYMŚ POZYTECZNYM BO KOMENTOWANIEM OGLOSZEN RACZEJ PANI NIE ZAROBI.POZDRAWIAMY
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
22 października 2015r. o 16:41
cyt:"Na dodatek świadomość wożenia jedzenia które raz zamówiłam u was i mało się nie schaw....!"

Jeśli schawtać pochodzi od haft, to raczej shawtać :P

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
22 października 2015r. o 22:05
hemi napisał(a): cyt:"Na dodatek świadomość wożenia jedzenia które raz zamówiłam u was i mało się nie schaw....!"

Jeśli schawtać pochodzi od haft, to raczej shawtać :P

Ja czasami przyjeżdżam do Kruszyna bo mam chęć na ostro! Zawsze mi smakowało ;) Polecam ale niezbyt często :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.