Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Wjazd do centrum Drezna

~kierowca niezalogowany
25 października 2015r. o 15:36
Witam,czy orientujecie się czy można wjechać do centrum Drezna,czy są może potrzebne jakieś nalepki. Np. odnośnie emisji spalin lub coś podobnego.
Dziękuję i pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czesto zwiedzajaca niezalogowany
25 października 2015r. o 22:33
Nie, nic takiego nie jest potrzebne :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
25 października 2015r. o 23:09
Oczywiście że potrzebne.

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 października 2015r. o 23:15
Dokladnie. W centrum drezna jest strefa umwelt zone. Musisz miec specjalna naklejke. W Dekrze kupisz ja za 10e, natomiast na stacji paliw (chyba Aral) za 5e.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 października 2015r. o 5:14
Co za brednie... Twoje auto musi spełniać normy emisji spalin potwierdzone przez TUV i wtedy mozesz kupowac naklejke. Chyba, ze jestes ryzykantem to powodzenia :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Beata niezalogowany
26 października 2015r. o 10:50
http://okrazycswiat.pl/na-weekend-parkingi-w-dreznie/
http://berlin.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/ruch_drogowy_i_transport_1610/zielone_strefy?printMode=true

Jakoś Drezna tam nie znalazłam. Niedawno byłam w Dreznie, parkowałam trochę dalej ze względu na duży ruch w samym centrum w sobotę, jest dużo parkingów za 3E z darmowymi raczej ciężko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 października 2015r. o 12:54
~ napisał(a): Co za brednie... Twoje auto musi spełniać normy emisji spalin potwierdzone przez TUV i wtedy mozesz kupowac naklejke. Chyba, ze jestes ryzykantem to powodzenia :)


Nie wiesz, to nie bierz udziału w dyskusji. Oni patrzą na rok w dowodzie, nikt mi nie badał składu spalin. I tak oto stary benzyniak, 97 rok, bez kata (rozpadł się to wyciąłem :P)dostał zielona plakietę. Może niemieckie auta sobie badają, z zagranicznymi nie ma problemu. Umwelt zony są w sprzedaży nawet na granicy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kierowca niezalogowany
26 października 2015r. o 17:05
Kurcze... ile ludzi tyle opinii... Auto mam z 2010 roku i spełnia EURO 5,czyli pozostaje zapytać na stacji paliw.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.