Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
PiS wygrało wybory parlamentarne
~ niezalogowany
30 października 2015r. o 10:26
Do "POpaprane bagno też w głowie" : każdy zawsze będzie chwalił swoje ugrupowanie. Będzie szukał tylko dobrych stron, a o ułomnościach , wpadkach i oszustwach będzie udawał że nie pamięta. "Kto nie jest z nami , jest do zadeptania" - motto prezesa... Zawsze dzielił polaków i nic go nie zmieni. A Smoleńsk to jego oczko w głowie i nie da się tego ukryć...zobaczysz niedługo, niech tylko złapie grunt pod dupą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 października 2015r. o 10:30
Cani napisał(a): Obawiam się że utraciłeś dawno kontakt z rzeczywistością.
Nie widzisz bezd bagna, w które nas wpędzono , ale obawiasz się tych co mieli znakomite wyniki.
Na pytanie "a dlaczego" - bo barany nie mają kontaktu z rzeczywistością a w głowie mają virtual TVN24![img=1446196913_uj2op1a.jpg]

Sam jesteś baran...zaczyna się pisowskie wyzywanie. To wychodzi im najlepiej. Wyniki? Jakie wyniki? Każdy swoją dupę chwali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7623
#Cani nieaktywny
30 października 2015r. o 10:42
No to pojedynkujmy się - ja pochwaliłem swoją, teraz ty pochwal swoją!

Niestety, nie masz NIC!
(poza brakiem kontaktu zzeczywistością)[img=1446198121_6xf41h2.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 października 2015r. o 10:42
Jeśli za rządów ...ów było tak dobrze to dla czego było tak ch....o ;( ;( ;(

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 października 2015r. o 10:47
Cani napisał(a): No to pojedynkujmy się - ja pochwaliłem swoją, teraz ty pochwal swoją!

Niestety, nie masz NIC!
(poza brakiem kontaktu zzeczywistością)[img=1446198121_6xf41h2.jpg]

Obejrzyj se idioto jak twój Duda we Francji nie wiedział gdzie lezie dobrze że Prezydent Olond go zatrzymał i zawrócił .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 października 2015r. o 11:03
~ napisał(a):
Cani napisał(a): No to pojedynkujmy się - ja pochwaliłem swoją, teraz ty pochwal swoją!

Niestety, nie masz NIC!
(poza brakiem kontaktu zzeczywistością)[img=1446198121_6xf41h2.jpg]

Obejrzyj se idioto jak twój Duda we Francji nie wiedział gdzie lezie dobrze że Prezydent Olond go zatrzymał i zawrócił .



Ile jeszcze milionów razy dasz się zmanipulować?

http://telewizjarepublika.pl/lewicowe-media-kpia-z-prezydenta-i-pisza-zagubil-sie-w-paryzu-tymczasem-rzeczywistosc-jest-inna,25434.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7623
#Cani nieaktywny
30 października 2015r. o 11:06
Innych wyzywa a to on ma problem.
To tylko symbol - z jednej strony lokaje rusów i prusów, z drugiej strony samodzielni mężowie stanu
http://www.prawy.pl/z-zagranicy2/11123-w-paryzu-prezydent-andrzej-duda-prezentuje-nowa-polska-polityke-klimatyczna[img=1446199608_82fqon9.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 października 2015r. o 12:14
Cani napisał(a): No to pojedynkujmy się - ja pochwaliłem swoją, teraz ty pochwal swoją!

Niestety, nie masz NIC!
(poza brakiem kontaktu zzeczywistością)[img=1446198121_6xf41h2.jpg]


Nie będę się pojedynkował, bo to zabawa dla dzieci oderwana od rzeczywistości. Tym bardziej, że ja za tą drugą partią też nie jestem. Chciałem tobie tylko uzmysłowić jak tobą manipulują, robisz to co oni chcą. Dla mnie nie ma na razie dobrego ruchu , który ma plan i zrealizuje go choćby w 50 %. Myślę, że trzeba tak jak chce Kukiz : rozwalić to co się utrwaliło i jest złe, a dać możliwość nowym , młodym pomysłom ludzi, którzy na prawdę chcą dla Polski dobrze: dla CAŁEJ polski, a nie nie tylko dla jednej , wybranej opcji partyjnej. Zrozumiałeś dzieciaku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.