Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jednak będzie poseł z Bolesławca?
13556
#tymon25 nieaktywny
27 października 2015r. o 14:34
Przeoczyłem to co wyżej . Mój WIELBŁĄD. Przepraszam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 października 2015r. o 14:46
Czy z tą Panią nie było tak, że pierw popierana była przez paligłupa i z dobrodziejstwem bolesławieckiego inwentarza weszła w łaski poparcia tego "pokręconego"? To jest poparcie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 października 2015r. o 15:47
~ napisał(a): Ogrodnik będzie posłem i to bez wsparcia Romana.


Mam nadzieję że nigdy nie będzie !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1744
bartek23
27 października 2015r. o 15:54
Tak właśnie wygląda partiokracja. Ktoś kto ma 7k głosów nie dostaje się do sejmu a katokomuniści potrzebują 3,5k głosów aby praktycznie wejść do parlamentu. Moje rozżalenie jest coraz większe. Mam nadzieję, że kiedyś prawdziwa prawica dojdzie do władzy(nie ta komunistyczna mówiąca tylko, że jest prawicą).

MENTE ET MALEO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tak z boku patrząc........... niezalogowany
27 października 2015r. o 16:09
bartek23 napisał(a): Tak właśnie wygląda partiokracja. Ktoś kto ma 7k głosów nie dostaje się do sejmu a katokomuniści potrzebują 3,5k głosów aby praktycznie wejść do parlamentu. Moje rozżalenie jest coraz większe. Mam nadzieję, że kiedyś prawdziwa prawica dojdzie do władzy(nie ta komunistyczna mówiąca tylko, że jest prawicą).


Kto lub co jest tą "prawdziwą prawicą", Korwin? Następny przekręt, który wciska kity i rodzinkę ustawia na stołkach. Dewiza "prawdziwego prawicowca" - ... Trzeba zniszczyć Unię Europejską od środka, bo inaczej Unia zniszczy nas ... Paradoks, to za czyje pieniądze to będzie robił, za te, które od tych złych otrzymuje? Czas leci i nie realizuje złożonej deklaracji wyborczej "Parlament Europejski sprzedamy i zrobimy tam burdel ". Jak widać, że taki przybytek przypasował tak rozwiązłemu starcowi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AntiGovRebel niezalogowany
27 października 2015r. o 16:57
Potwierdzam, jedyną obecnie partią prawicowa jest Korwin, reszta to socjaliści i partie centrowe o różnych swiatpogladach. Nie chce mi się tłumaczyć różnic pomiędzy lewicą a prawica, ci co nie wiedzą lub myślą, że wiedzą niech sobie "wygoogluja ".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~stefan niezalogowany
27 października 2015r. o 17:24
Prosz pisac PRAWDE !!!!!PKW podaje ,ze Pani Witczak zdobyla 1214 glosow !!!!!!!!, a nie7393 glosy ,jak podaje /BOLEC . info/.WSTYD !!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 października 2015r. o 17:30
~stefan napisał(a): Prosz pisac PRAWDE !!!!!PKW podaje ,ze Pani Witczak zdobyla 1214 glosow !!!!!!!!, a nie7393 glosy ,jak podaje /BOLEC . info/.WSTYD !!!!!!


W powiecie 1214,a w okręgu 7394. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza