Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

NETIA BOLESŁAWIEC- PROSZĘ O OPINIE

~Zadowolony niezalogowany
24 listopada 2015r. o 10:05
Dialogu :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Abonent niezalogowany
24 listopada 2015r. o 21:17
Od początku instalacji w Bolesławcu Dialogu a obecnie Neti jestem ich abonentem korzystając z pakietu:telewizja,telefon oraz internet.W Bolesławcu biuro obsługi klienta mieści się przy ul.Asnyka.

Ps: Polecam z pełną odpowiedzialnością.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~garek niezalogowany
25 listopada 2015r. o 11:29
hej ja jestem zadowolony, netia spoko z internetem i tv w tanszej cenie, bylo chyba 80 zł teraz jest 69.90 wiec spoko opcja na zaoszczedzenie a nie ma co narzekac, bo dziala okkkej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marek niezalogowany
2 grudnia 2015r. o 22:07
wszystko działa, od miesiaca mam ich usługi
polecam przedstawiciela, bez wychodzenia z domu zalatwia wszystko tel. 883 334 068
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Happy niezalogowany
26 kwietnia 2016r. o 13:28
Ja akurat szukam teraz i chyba wezmę Internet z Netii, bo znajomi mają i zachwalają. Przeglądam opinie w internecie i w sumie z tego, co można wyczytać, większość jest zadowolona. :P :) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~n1 niezalogowany
17 marca 2017r. o 16:50
Witam, czy jest możliwość wyłączenia usługi "Giganagrywarki" oraz usługi "Bezpieczny internet"?! Jak to zrobić i jak szybko? Netie mam od kilku dni jest to internet+tv. Wiem że usługi są dodatkowo płatne, chcę pozostać przy minimum kosztów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 marca 2017r. o 18:43
Najlepiej przejść się do salonu, ale można wejść na swoje konto internetowe netii i tam spróbować. Widziałam, że można tam funkcję bezpiecznego internetu włączyć, ale nie wiem jak z wyłączeniem. Sprawdzić nie zaszkodzi. Nr konta mamy na umowie i hasło też.

Co do tematu. Ja również jestem zadowolona z usług Netii. Wcześniej miałam jeszcze wtedy kablówkę i ciągle były jakieś awarie i przerwy w dostawie usług.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xxx niezalogowany
18 marca 2017r. o 8:30
~Abonent napisał(a): Od początku instalacji w Bolesławcu Dialogu a obecnie Neti jestem ich abonentem korzystając z pakietu:telewizja,telefon oraz internet.W Bolesławcu biuro obsługi klienta mieści się przy ul.Asnyka.

Ps: Polecam z pełną odpowiedzialnością.
Dokladnie tak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA Villaro zaprasza