Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pub Promil zaskakuje!
~Karolina niezalogowany
29 października 2015r. o 8:59
Polecam fajny klimat i co najważniejsze niskie ceny!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wojak niezalogowany
29 października 2015r. o 9:52
~Metropolita krakowski napisał(a): Nie polecam tego miejsca.


Co ty pierniczysz?! Bardzo dobre miejsce! Zwłaszcza jak wraca się nad ranem z lokalu na górce i po upojnej godzince ze śliczną Ukrainką chce się napić zimnego, taniego piwka bo na górce drogie jak diabli! Tam wydajesz dwie setki ale w kieszeni zawsze 3,50 zostaje, jak znalazł do promila :-)
Henriś dziękuję i pozdrawiam!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Klient niezalogowany
29 października 2015r. o 15:29
Wali tam moczem i starymi ludźmi :/ Pierwszy i ostatni raz tam byłem. Pozytywne komentarze pisze właściciel. Fuj bleeee bede żygać :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nie jetem wlaścicielem i tam nie bylem niezalogowany
29 października 2015r. o 16:23
~Klient napisał(a): Wali tam moczem i starymi ludźmi :/ Pierwszy i ostatni raz tam byłem. Pozytywne komentarze pisze właściciel. Fuj bleeee bede żygać :(

tylko się nie okupczyj
:D

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2346
#gustaw nieaktywny
29 października 2015r. o 18:22
~Klient napisał(a): Wali tam moczem i starymi ludźmi :/ Pierwszy i ostatni raz tam byłem. Pozytywne komentarze pisze właściciel. Fuj bleeee bede żygać :(

zgadzam się z kolegą... mocz i kał. nie polecam !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aaaa niezalogowany
29 października 2015r. o 19:11
~Klient napisał(a): Wali tam moczem i starymi ludźmi :/ Pierwszy i ostatni raz tam byłem. Pozytywne komentarze pisze właściciel. Fuj bleeee bede żygać :(



Twojego ojca tam nie bylo zeby smierdzialo....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czesiek niezalogowany
29 października 2015r. o 19:15
Jak najbardziej polecam. Jeden kibel da się wytrzymać. Ludzie lepiej zauważcie że w końcu w naszym mieście idzie gdzie posiedzieć i normalnie pogadać przy tanim piwie. Dla mnie na plus.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Teletubiś niezalogowany
29 października 2015r. o 19:18
Polać mu. Przede wszystkim nie ma tam gnojow, którzy czają się we wszystkich innych klubach. Tak trzymać chłopaki!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza