Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Krajobraz po bitwie, czyli jak ustawić mecz
~Malkon. niezalogowany
28 października 2015r. o 20:21
Nie wiem po co to bicie piany. Mi generalnie to "wisi" czy pan Ogrodnik będzie posłem. Jak chciał być posłem to powinien lepiej poprowadzić swoją kampanię, ale wyszło jemu tak jak ze sprzedażą ciepłej wody gdy był prezesem ciepłowni. To, że na banerach miał przypisaną przynależność partyjną to nie wszystko. Znaczącą w tych wyborach była postac wielkiej przegranej zawiązanej z ugrupowniem Korwina Mikke, która znkoautowała pozostałych kandydatów z naszego terenu w tym i pana Ogrodnika.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~t niezalogowany
28 października 2015r. o 21:22
W Bolesławcu i powiecie p.Ogrodnik zdobył więcej głosów od p. Witczak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 października 2015r. o 22:28
Pani Witczak zdobyla wiecej glosow w okregu bo byla na pierwszym miejscu na liscie. Dalej jednak nie wiem nic o tej pani. Kim jest z wyksztalcenia, zawodu itp. To wazne zeby wyborca mial takie info. Tu tego braklo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 października 2015r. o 23:36
Może zdarzyć się , że w 2016 r odbędą się przyspieszone wybory samorządowe, zatem łatwo jest zapamiętać kolejne, tym razem peeselowskie, polityczne wcielenie miłościwie dziś nam panującego prezydenta miasta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Picnawode niezalogowany
29 października 2015r. o 6:31
Benio , Ty lepiej idz na dzisiejsza sesje Rady Powiatu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mdm niezalogowany
29 października 2015r. o 8:31
Być może nasze władze samorządowe nie popierają skutecznie nikogo z obawy, że mógłby wyrosnąć ktoś ważniejszy od nich samych? Może to tylko zwykły polityczny egoizm? Bolesławiec miał już kiedyś posła. I co - i dokładnie nic! Nawet gdyby się zdarzyło, że Bolesławiec miałby posła, to moglibyśmy liczyć max na poprawę naszego małomiasteczkowego ego. Byłby to polityk zaliczający się raczej do szarej masy tych posłów, którzy postępują zgodnie z wytycznymi, które przychodzą w porannym sms-ie i grzał ostatnią ławę w Sejmie, której nie pokazuje żadna telewizja:(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
29 października 2015r. o 10:32
Bernard,
fotografujesz baner, a narzekasz, że nie widziałeś baNNerów.
Psioczysz na Romana za najsłabszy wynik, a przecież ostatnie wybory prezydenckie odbyły się wiosną tego roku.
Poparł kogo chciał.
Wszak mamy demokrację i nikt nikogo nie zmusza do popierania "jedynie słusznych".
A te "włazidupne" media mogłeś już sobie darować.
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 października 2015r. o 10:52
~Malkon. napisał(a): Znaczącą w tych wyborach była postac wielkiej przegranej zawiązanej z ugrupowniem Korwina Mikke, która znkoautowała pozostałych kandydatów z naszego terenu w tym i pana Ogrodnika.


Zaraz "znokautowała"... Ktoś ją zna, słyszał coś o niej albo jej dokonaniach? Nikt, nic!
Ludzie głosowali na Korwina. Jakby krowę wstawił na 1 miejsce też by zgarnęła dużo.
Prawdziwym zwycięzcą jest Wiesław Ogrodnik - wystartował z 15 miejsca poprzedzany przez rozlicznych znanych szeroko polityków. I w Powiecie znokautował wszystkich.
Gdyby nie głóóópota i małostkowość małych ludzi, którzy woleli zagłosować na obcego zupełnie nieznanego z zawiści by nie poprzeć swojego Wielkiego, byłby 200% posłem.
I akurat za niego na pewno nikt by się nie powstydził!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.