Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trzy wypadki w niespełna siedem godzin
2161
#fobiak nieaktywny
30 października 2015r. o 18:16
oto dobry przyklad dla zacofanych
nie ma drzew wszyscy zyja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7533
#skali nieaktywny
30 października 2015r. o 18:31
Tak szczerze mówiąc to nasze drogi są takie że nie da się jeździć autem czy kradzionym czy swoim, nasze drogi plotą nam nie wyobrażalne niespodzianki, szczególnie jeżdżąc nocą, wystarczy "znak" z fruwającymi jeleniami i w nocy musisz zwolnić"najlepiej do 20km/h żeby nic Tobie i pasażerom się nie stało a ubezpieczenie tego nie obejmuje....chyba że masz AC tylko że nie każdego na to stać .... ;0nie mówiąc o dziurach i nierównościach nie wyprofilowanych zakrętach. Ehhhhhh....gruby temat.... :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tedi niezalogowany
30 października 2015r. o 18:52
~ napisał(a):
~Tedi napisał(a): A po drugie przeciez tam za granicą tyle zarabija ze stac ich na taksowke z Angli do Polski.


Jak zazdrosny to wyjedz za granice a nie zagladaj innym w kieszen

Nikomu w kieszen nie zagladalem i nie zamierzam zagladac, nie wiem skad masz takie wiadomosci.. Hehe zazdrosny? O co ze te pipki nie mogły sobie poradzic w Polsce i uciekły np. Do Anglii bo tam sie należy.. Nie rozmieszaj mnie bo wiadomo ze wiekszosc Polaków co wyjechała to albo musieli wyjechac bo sprawy w sądzie albo poprostu nie umieli sobie poradzic w ojczyznie i tyle w temacie.. Niby czego mozna im zazdrościć? Smiesznej damskiej audi a4 z kierą z prawej strony?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kierowca niezalogowany
30 października 2015r. o 18:55
Niestety głownie to popisy , głupota i prędkość .no gdzieżby taki mistrz kierownicy nie dał rade ..........ha ha wystarczy chwile pojeździć po miescie i popatrzeć co wyczyniają kierowcy .Obojętnie jakie skrzyżowanie .........o prostej drodze nie wspomnę na trzeciego na czwartego .....wyprzedzanie pod prąd na odcinku Oleszna - Trzebień , na zakręcie w Bożejowicach ha ha i za chwile skręca burak w prawo abo lewo .tylko łeb urwać takiemu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~egon niezalogowany
30 października 2015r. o 19:49
TEDI -ty chyba sobie jaja robisz że w Polsce pozostali tylko Ci którym jest dobrze a reszta ''nieudaczników '' musiała wyjechać . Żal mi takich głupio myślących ale tacy też muszą żyć ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 października 2015r. o 21:01
Tedi typowy buraczyna. Po co mam tu pracowac za pewna stawke skoro za granica mam 5x wiecej za ta sama robote w lepszych warunkach? Nie kazdy ma ojca prezesa i dziedziczy firme za sam fakt bycia jego plemnikiem 18lat wstecz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~japierdziu niezalogowany
31 października 2015r. o 0:08
~maniak napisał(a): A to może to ukradzione AudiA6 C6 kombi z ul. Tysiąclecia ? sprawdzał ktoś ?
Tak zdążyli pomalować czarnego na srebrno i zmniejszyć budę z A6 na A4 :] To na pewno ten sam - on ci on...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14192
#TOisjenka nieaktywny
31 października 2015r. o 9:00
Z tego co się orientuje to ta Audi B6 z Jana Pawła została skradziona jakieś kilka miesięcy temu.Raczej komuś nie chodzi o tą czarną skradzioną w tym tygodniu.


Dopisane 31.10.2015r. o godz. 09:00:

Dobra wróć....jednak o tą przeczytałam 1000lecia a wkręciło mi się z Jana Pawła ...sorry
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.