Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławiec - wg PiS - to miasto zdegradowane ekonomicznie
211
skorn
30 października 2015r. o 22:43
Emem mówi to samo. Albo PiS mówi głosem emema albo odwrotnie.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13547
#Skaut nieaktywny
30 października 2015r. o 22:52
Wg PiS jedyne niezdegradowane miasto w Polsce to Częstochowa i to też nie cała tylko sama Jasna Góra :D :P :D

Ignoruję posty bez sensu, chamskie, obraźliwe i oczywiście ich autorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
30 października 2015r. o 22:55
Beczka śmiechu. Co jeszcze zabawnego masz do powiedznia na równie wysokim poziomie?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
30 października 2015r. o 23:02
~ napisał(a): ... Nowe bruki czy baseny to nie rozwój gospodarczy.


Dokładnie :)

A czy jesteśmy na liście , czy nie , to " wsio ryba". Szmatławiec młodego Szechtera dla prawdziwych Polaków jest bez znaczenia. Jakiś czas temu proponowałem Panu Dwuimiennemu , aby mocą swego urzędu drukował lokalną kasę i reaktywował Fabrykę Domów. Olał mnie. Typowe dla tzw. "władzi". Za to z zapałem przekształcił Park Waryńskiego w piaskownicę dla dorosłych i pole do Popisu ( nomen omen :D ) dla obsługi zdmuchiwaczy liści serwowanych przez Zieleńplan imć pana Wolańskiego , herbu Mrówka :D Wychodzi mi na to , że lokalna oligarchia w d.upie ma podatników , wraz z głupią Panną, za to wzorem bywalców u Sowy ... ośmiorniczki zakrapiane DonPerinion za publiczną kasę.

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 października 2015r. o 1:27
eto napisał(a): Co to znaczy zdegradowany ekonomicznie < 0 ?



bardzo dobre pytanie !
co oznacza zdegradowany ekonomicznie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nauta niezalogowany
31 października 2015r. o 6:53
Zgadzam się ze zdaniem PIS. Miasto, zamiera i z roku na rok zmniejsza się liczba mieszkańców. Jeżeli jest na liście, to Rząd PIS wpompuje tu znaczne środki dla wyrównania szans. Tylko się cieszyć :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
31 października 2015r. o 8:20
Jak zwykle bolec.info przytacza słowa gazety komuchów. GW to gazeta, która kłamie i oszukuje Polaków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 października 2015r. o 8:47
"Pani Domu" też kłamie, piszą o dietach cud, a hu..ja można schudnąć...Hehehe! Kłamie czy nie, skądś tę informację wzięli przecież...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza