Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Pomoc sąsiedzka

~ niezalogowany
30 października 2015r. o 21:27
Czy w dzisiejszych czasach można liczyć na pomoc sąsiedzką?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mb niezalogowany
31 października 2015r. o 10:13
Moim zdaniem absolutnie nie sam po sobie wiem ze sasiedzi sa szczesliwi jak ci sie w rzyciu nie udaje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
31 października 2015r. o 11:58
dlaczego ja mam bardzo dobre stosunki z sąsiadkami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tak z boku patrząc........... niezalogowany
31 października 2015r. o 16:02
~klucz-nick napisał(a): dlaczego ja mam bardzo dobre stosunki z sąsiadkami.


Dlaczego ja mam bardzo dobre stosunki z sąsiadkami?
Dlaczego, ja mam bardzo dobre stosunki z sąsiadkami.

Specjalisto od "dziadtransów" wybierz sobie opcję, która Ciebie dotyczy, zdecyduj się i miej to co prawdziwy mężczyzna ma:-) Tylko biadolisz o "psiewoźnikach". Z tego co czytam, to od stycznia przejmujesz tabor i będziesz przedsiębiorcą. Natura nie znosi próżni:-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14192
#TOisjenka nieaktywny
31 października 2015r. o 19:31
Nie jest tak źle...ja mam spoko sąsiadów.Wydaje mi się,że to jacy są sąsiedzi dla Ciebie zależy tylko od nas samych.Jeśli jesteś o.k.w stosunku do nich to też nie będą upierdliwi.No czasami zdarzają się gdzieś trzepnięte wyjątki niczym ze sprawy dla reportera ale jak to się mówi wyjątek nie czyni reguły.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 października 2015r. o 20:57
Ja mam fajną sąsiadkę tkz. wizjer patrzy kto co jak z kim i na czym.Jak pojechałem na wakacje nad morze spytałem czy by mi zerkała na samochód i miała na oku mój dom.Po powrocie ktoś włamał się mi do samochodu i buchnął radio,pytając sąsiadki o to czy coś wie to odpowiedziała ja nić nie widziałam.I to ma być pomoc sąsiedzka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 listopada 2015r. o 0:50
Nie chodzi tu o to kto jakich ma tylko czy pomoga w razie potrzeby!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14192
#TOisjenka nieaktywny
1 listopada 2015r. o 8:12
No wiesz...jedno raczej idzie w parze z drugim...i tak po zrobieniu teraz rachunku bo nigdy wcześniej się nad tym nie zastanawiałam to faktycznie można na nich liczyć nawet bez uprzedniego proszenia...taki naturalny niezawistny odruch ludzki.Tylko jak wcześniej mówiłam wszystko raczej powinno działać w obie strony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.