Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

opiekuka do 4-letiej dziewczyki w Belgii

~ niezalogowany
30 października 2015r. o 21:54
Witam,
szukam opiekunki do 4-letniej dziewczynki, ze znajomością podstaw francuskiego.
Za pomoc zapewniam wyżywienie, pokój, ewentualnie kurs francuskiego dla obcokrajowców, i kieszonkowe do uzgodnienia. Mieszkam sama z córką., która chodzi do szkoły. Chodzi mi jedynie o zapewnienie opieki podczas mojej nieobecności. Mała jest grzeczna i chętnie uczy się polskiego :)
Nie oczekuje sprzątania ani gotowania, tym zajmę się sama:)
Reszta do uzgodnienia :)
Mogę opłacić koszty podróży (Belgia)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
31 października 2015r. o 10:10
jałmużna za pracę kieszonkowe 2e na loda -wyżywienie i dach nad głową to prawie tak jak w średniowieczu i jeszcze wyjazd do belgi ,jak ktoś zna francuzki to zarabia 5-6 tyś zł nie ruszając dupy z bolca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 października 2015r. o 11:26
Ta wypowiedź to dopiero wczesne średniowiecze...ale czego sie spodziewać po osobie, która nawet ojczystego języka dobrze nie zna...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
31 października 2015r. o 11:35
zawsze Qrwa jakiś j-e-b-a-n-y trol p-i-e-r-d-o-l-o-n-y zamiast trzymać się tematu to p-i-e-r-do-l-i o tym cz tamtym tylko nie trzymać tematu s-p-i-e-r-d-a-l-a-j i się nie w-p-i-e-r-d-a-l-a=j.ale się w-Q-rwiłem :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
31 października 2015r. o 11:41
Spokojnie ... To może foto mamuśki ... Może kogoś to zachęci do darmowej opieki :D

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 października 2015r. o 11:49
według tej oferty to brakuje opiekunek w Belgii? czy tez liczy się na wolontariat./(darmo lub pół)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 października 2015r. o 12:57
Chyba dziewczyna pisze, ze wszystko do uzgodnienia...może to kieszonkowe większe od twoich bolesławieckich zarobków, sądząc po poziomie frustracji i sączącego się jadu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 października 2015r. o 14:12
lepiej niech poprawi nagłówek..bo byk na byku. ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.