Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

ksiądz z Jana Pawła mówi nieprawdę

~ niezalogowany
2 listopada 2015r. o 23:06
~ napisał(a):
~BYLA PARAFIANKA napisał(a): mieszkalam na tej dzielnicy zycie sie tak potoczylo ze zostalam samotna matka i za to ten gosc ukaral moje dziecko nie dopuszczajac do komuni bo nie ma taty nikt tak mnie nie ponizyl jak on


Też mieszkałam na tej ulicy i miałam identyczna sytuacje ten ksiądz to dziwny czlowiek i zwykły zboczeniec co w piekarni przy dzieciach mówi o ciepłych pośladkach!!!!!


Sądzisz że to jakiś zakamuflowany pedofil? :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zofka niezalogowany
2 listopada 2015r. o 23:14
Nie dawajcie na tace jak mówi głupoty,po miesiacu przestanie.Albo wychodżcie ze mszy jak się cos Wam nie podoba,a na pewno nauczy się szacunku dla wiernych.W Złotoryi parę razy tak zrobili i ksiądz spokorniał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 listopada 2015r. o 23:24
~zofka napisał(a): Nie dawajcie na tace jak mówi głupoty,po miesiacu przestanie.Albo wychodżcie ze mszy jak się cos Wam nie podoba,a na pewno nauczy się szacunku dla wiernych.W Złotoryi parę razy tak zrobili i ksiądz spokorniał.


Tak jest!
Tak właśnie należy postępować ! Tacy "księża" mają rozum w portfelu, tylko zakręcenie kasy może ich czegoś nauczyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 listopada 2015r. o 23:45
~ napisał(a): na wczorajszej mszy, ksiądz opowiadał brednie, że gdyby PO wygrało wybory to wprowadziłoby eutanazję, bo Unia tego wymaga, średniowieczne wciskanie ciemnocie bredni, wstyd Panie Ksiądz!!!!!!!!!!!!!!

Zabolała prawda pełowski pomiocie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 listopada 2015r. o 23:48
~ napisał(a): Mieszkałem na Jana Pawła, moja córka do komuni poszła w kościele na Pl. Zamkowym, czemu? Bo jestem po rozwodzie, tylko co dziecko winne.
Mało tego, znajoma do dziś tam mieszka, dwoje starszych dzieci było ministrantami, co niedziela w kościele razem z najmłodzszym dzieckiem, teraz to najmłodsze jest odrzucone przez księdza, bo rodzice nie chodzą do kościoła.
Jak można przy dziecku powiedzieć że nie zostanie przyjęte do Komuni Świętej bo matka i ojciec nie chodzą do kościoła, nie muszą, dziecko chodziło.
Państwo krelykalne i teraz PiS w rządzie, masakra.
Jeszcze trochę a będziemy mieli rodzaj Szariatu w kościele chrześcijańskim, tylko patrzeć jak mochery będą kamienować rozwodników.

A po co wysyłasz dzieciaka do komunii jak nie chodzicie do koscioła? Wyślij go lepiej po piwo albo dopalacze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 listopada 2015r. o 23:58
~ napisał(a): A po co wysyłasz dzieciaka do komunii jak nie chodzicie do koscioła? Wyślij go lepiej po piwo albo dopalacze.


A Ty po co posłałeś dzieciaka do komunii mimo tego, że nie chciał iść?
Wyślij go po "Gościa Niedzielnego".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
3 listopada 2015r. o 9:59
Skaut napisał(a): Olać go ...

Zuchu :)
Udzielasz takich rad wszystkim katolikom, czy tylko tym z Jana Pawła II ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 listopada 2015r. o 12:55
~ napisał(a):
~ napisał(a): na wczorajszej mszy, ksiądz opowiadał brednie, że gdyby PO wygrało wybory to wprowadziłoby eutanazję, bo Unia tego wymaga, średniowieczne wciskanie ciemnocie bredni, wstyd Panie Ksiądz!!!!!!!!!!!!!!

Zabolała prawda pełowski pomiocie?


Widać KOGO tutaj prawda boli, bo to, że ten ksiądz kłamie i manipuluje głupią moherową masą, jest pewne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego