Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Już za chwilę już za momencik, czyli islamiści w Bolesławcu

~ niezalogowany
3 listopada 2015r. o 15:03
amerykański sen to zaprowadzenie demokracji na świecie,skutki już odczuwamy. ;) ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 listopada 2015r. o 15:03
Dzisiaj widziałem w Bolesławcu na Kościuszki jednego - chyba - islamistę. Miał "brodę", pchał podejrzany wózek i mruczał coś pod nosem. Pewnie islamski migrant ekonomiczny.
Miejmy nadzieje że Bolesławiec to tylko etap przejściowy jego drogi do lepszego świata.
Może osiedli się w Łące lub dojdzie do Golnic.?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 listopada 2015r. o 15:16
jaki mamy na to wpływ?
taki jak na to... ;)

1.39 3.13 3.48 4.47 5.50 ale warto poświęcić czas na całość


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 listopada 2015r. o 18:31
~ napisał(a):
poczytna napisał(a): A co z tymi ludźmi ma się stać ? Uciekają przed wojną w swoim kraju. Mają zginąć z głodu, albo spod ostrzału ? Dzieci mają na własne oczy widzieć jak ich rodzinny dom rozlatuje się od granatów czy bomb, albo kobiety nieustannie mają bać się o to, że zostaną zgwałcone ? Nie bądźmy okrutni, sami kiedyś też uciekaliśmy...




Proszę sobie ich zaprosić do siebie , nie chce mi się już wklejać tych wszystkich filmów z tymi "kobietami i dziećmi" w wieku poborowym .Rzygam już tym wszystkim całym tym fałszem i ciemnotą i lewacką propagandą :| i tego typu wpisami jacy my jesteśmy okrutni. Jak cię zebrało na miłość i pomoc droga wolna , wypad do obozów im kawkę podawać i sprzątać syf po tysiącach brudasów. Takie pieprzenie za przeproszeniem o kobietach i dzieciach kuźwa. Oni nie szanują swoich kobiet i jeśli jakieś biorą to nie po to by je ratować.
Nie rozumiem takich wpisów , czy ty człowieku urwałeś/ aś się ze średniowiecza? W dobie internetu i takiej informacji jaką można mieć i co można zobaczyć pieprzyć takie farmazony ? Komu tę lewacką propagandę chcesz wciskać i wjeżdżać na poczucie winy? Przed chwilą oglądam materiał matka z 3 dzieci uciekła od męża pijaka co ja lał, mieszka w altance kuźwa !! Kobieta pracuje dba o dzieci i co?? Nie ma dla niej schronienia!! A ty tu śmiesz pisać o tym by przyjmować setki tysięcy nierobów????? Nie mogę , krew się we mnie gotuje na taką głupotę!
We mnie też sie gotuje jak czytam wpisy takich litościwych ,weź sobie do własnej chaty lenia i śmierdzirobotkę i utrzymuj go i jego dzieciary bo jedyne co oni robią z zapałem to płodzą bachory,w naszym kraju jest tak wielu ludzi potrzebujących wsparcia ,im należy pomóc a nie byle komu i tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 listopada 2015r. o 18:47
~ napisał(a):
Proszę sobie ich zaprosić do siebie , nie chce mi się już wklejać tych wszystkich filmów z tymi "kobietami i dziećmi" w wieku poborowym .Rzygam już tym wszystkim całym tym fałszem i ciemnotą i lewacką propagandą :| i tego typu wpisami jacy my jesteśmy okrutni. Jak cię zebrało na miłość i pomoc droga wolna , wypad do obozów im kawkę podawać i sprzątać syf po tysiącach brudasów. Takie pieprzenie za przeproszeniem o kobietach i dzieciach kuźwa. Oni nie szanują swoich kobiet i jeśli jakieś biorą to nie po to by je ratować.
Nie rozumiem takich wpisów , czy ty człowieku urwałeś/ aś się ze średniowiecza? W dobie internetu i takiej informacji jaką można mieć i co można zobaczyć pieprzyć takie farmazony ? Komu tę lewacką propagandę chcesz wciskać i wjeżdżać na poczucie winy? Przed chwilą oglądam materiał matka z 3 dzieci uciekła od męża pijaka co ja lał, mieszka w altance kuźwa !! Kobieta pracuje dba o dzieci i co?? Nie ma dla niej schronienia!! A ty tu śmiesz pisać o tym by przyjmować setki tysięcy nierobów????? Nie mogę , krew się we mnie gotuje na taką głupotę!


Amen.

Mnie też qurwica bierze , jak sobie przypomnę , że zrobili ze mnie ekonomicznego niewolnika. Ze mnie , z moich dzieci i Rodaków. W pale mi się nie mieści , jak w dobie Internetu ( " Piąta Władza " , jak mawia Maksiu Kolonko ) Lemingi jeszcze egzystują i wygadują pier.dolety . Albo kompletne bezmózgowie ( brak zdolności do kojarzenia faktów ), albo trolling za dwa zyle , jak mawia Klucznik. Inaczej tego wytłumaczyć się chyba nie da.
Trzeba się organizować Drodzy Państwo , bo za dwa lata będziemy mieli taki sam dylemat , jak Szwedzi i Niemcy , o ile nie wcześniej. Swego czasu miałem zaszczyt znać kilku Muzułmanów , prawi Ludzie , bez fanatyzmu religijnego , ale ta dzicz z religią nie ma nic wspólnego , to "piąta kolumna" , sterowana i finansowana przez żydostwo z hamerykańskiego Knesetu i przez amerykańskiego podatnika , który znajduje się w równie opłakanej sytuacji , co My.

Miłego wieczoru , Bracia Lachy i Wam Piękne Słowianki :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 listopada 2015r. o 19:05
hehe
Piotrek-co Ty chcesz ''organizować''?czy naprawdę wierzysz że którykolwiek z nich tu zostanie?

i pójdzie pracować do Badera czy innych ''ampułek''?
coś mi się wydaje że i Ty ulegasz pewnej psychozie ;)

błąd tkwi tylko w jednym -brak selekcji (brzydkie określenie-wiem) bo rację mają ci którzy piszą o ''wypasionych byczkach'' chociaż kobiety muzułmańskie również bywają radykalne w poglądach
wiec? jakie widzisz wyjście?
może poprośmy o ''radę'' jankesów ?...może niech zaprzestaną nalotów zostawiając je Putinowi
on i tak jako jedyny chyba jest zły a reszta to ''dobrzy wujkowie'' ;)
a tak na mój rozum -B-c nie przyjmie ani jednego uchodźcy...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 listopada 2015r. o 19:48
Papuga , qurwa jego mać, to nie są uchodźcy , tylko agresorzy. Nie udawaj przygłupa. Na razie jest atak na Piękną Makrelę i jej latyfundium + ekoterroryzm w Folkswaginie z silnikami diesla :D
A stało się tak , ponieważ ... Heguś z hameryki traci władzę nad petrodolarem. Okazało się bowiem , że Putler się z ISIS nie pier.doli , tylko systematycznie likwiduje , depcząc po odciskach nibypolaka Brzezińskiego. Nastroje u Niemców nie wróżą szamance Marksa , Merkelównie następnej kadencji na stołku Kanclerza , a w Ameryce Trump ... mówi , jak jest :D Marionetka żydobanksterów o wdzięcznej nazwie oba ... ma , bożyszcze tłumów nad Wisłą , że niby wizy :D ... na pysk pada , ponieważ ... na całym bożym, pięknym Świecie , Ludzie zaczynają dostrzegać ... manipulację żydowskich ścierwomediów.

Jak na razie , kierunek Niemcy , ale wiesz przecież o tym , że apetyt rośnie w miarę jedzenia . Trzeba się szykować :]

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
3 listopada 2015r. o 19:53
Falco,piszesz,że BC nie przyjmie ani jednego uchodźcy?

Wielu burmistrzów,czy prezydentów róznych miast jest anty ,pisza petycje ,że brak lokali,że wola przyjmować repatriantów,czy innych polaków np.z Donbasu ,ale skoro Kłapaczowa klepnęła kilka tysięcy brudu ,to gdzies go trzeba ulokować :(

Dzisiaj słyszałem w mediach,że muzułmanie mieszkający w Oslo domagaja sie od władz zrobienia Oslo miastem muzułmanskim ,lub oddanie znacznej części miasta muzułmaninom ,co by mogli sie odizolować na stałe od "niewiernych".
A jak nie to zamachy ,które popamiętaja na długo...

Wszelcy "fani" muzułmanów ,pamietajcie o jednym:
1.Wedle ich wiary jest albo muzułmanin albo niewierny ,a jak niewierny to nie ma prawa sie go słuchać,podporządkować i tyle !!

2.Po drugie przyjeżdżaja do europy po pieniądze allacha-nie po to ,aby sie asymilowac,pracowac ,czy cokolwiek.Tu sa pieniądze allacha i tam gdzie jest muzułmanin ,tam jest państwo islamskie i tyle !!
3.Tam gdzie są mniejszościa domagaja się swoich praw ,a tam gdzie są wiekszością ,to mniejszości nie mają absolutnie zadnych praw !!

Kobietom prosze zapoznać sie czym (bo nie kim) jest kobieta w islamie.
Przykład: jesteś żoną,zostajesz zgwałcona ,zgłaszasz na policje i w wedle islamu jesteś ty winna bo jesteś niewierna,a gwałciciel moze być obwiniony pod warunkiem,ze sam sie przyzna !!
Pytania?
[img=1446576792_miq6o5d.jpg]

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza