Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ciasteczka dr Gerard

~M niezalogowany
5 listopada 2015r. o 9:21
W 'Oazie " na Kwiatowym Osiedlu widziałam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 listopada 2015r. o 11:35
~ napisał(a): To jakaś reklama ciasteczek? Jakieś naiwne te wypowiedzi.

zadna reklama.... widzialem tez na manhhatttanniieee w tym sklepie spozywczym :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
989
#kruszynkaa nieaktywny
6 listopada 2015r. o 23:35
Dzięki za odpowiedzi póki co miałam okazję sprawdzić tylko spar w Okmianach ale niestety nic tam nie znalazłam... Ale przypadkowo trafiłam do Stokrotki i tam znalazłam pryncypałki i pryncy torcik.


Dopisane 06.11.2015r. o godz. 23:35:

~ napisał(a): To jakaś reklama ciasteczek? Jakieś naiwne te wypowiedzi.


Poniekąd można to nazwać reklamą a konkretniej jest to czysty marketing rekomendacji, dostajesz paczkę do testowania, próbujesz i dajesz swoją opinię. To chyba nic złego. Ponoć forum jest po to aby dzielić się z innymi swoimi spostrzeżeniami, informacjami o produktach czy usługach aby zachęcić lub zniechęcić do czegoś innych? A chyba prośbą o pomoc w znalezieniu testowanych przeze mnie ciastek które na prawdę mi zasmakowały i które spokojnie mogę polecić jako sprawdzone to raczej nic złego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ta niezalogowany
7 listopada 2015r. o 1:08
no jak nic reklama :D na dodatek darmowa :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
989
#kruszynkaa nieaktywny
8 listopada 2015r. o 22:49



Dopisane 08.11.2015r. o godz. 22:49:

Baletki? Nie słyszałam o takich. Ale Rurki Zebra szczerze polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7878
#ojciec nieaktywny
9 listopada 2015r. o 10:11
kruszynkaa napisał(a): ☺Dopisane 08.11.2015r. o godz. 22:49:Baletki? Nie słyszałam o takich. Ale Rurki Zebra szczerze polecam



Dopisane 09.11.2015r. o godz. 10:11:

ojciec napisał(a):
kruszynkaa napisał(a): ☺Dopisane 08.11.2015r. o godz. 22:49:Baletki? Nie słyszałam o takich. Ale Rurki Zebra szczerze polecam
[img=1447060283_gqz0aop.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
9 listopada 2015r. o 10:34
Lewiatan na Staszica :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aldona niezalogowany
10 listopada 2015r. o 16:40
A takie muffiny czekoladowe http://www.kasia-tusk.pl/przepyszne-muffiny-z-nutka-cappucino.html

Te z marketów to jednak nie to samo...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza