Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wlasna dzialalosc gospodarcza- dotacje.

3004
#masi nieaktywny
8 listopada 2015r. o 11:02
k1p napisał(a): Znam osobiście kilka osób, które skorzystały z dofinansowania i z powodzeniem prowadzą swoje interesy. Gdyby nie ono, dalej zapie*** za grosze. Owszem, jak każda pomoc, również dotacja jest dla ludzi mądrych. Swoimi wypowiedziami nie powinniście ich obrażać.
Nasuwa mi się również pytanie, czy to przypadkiem nie zazdrość, że ktoś skorzystał, a ja przegapiłem...

U nas szufladkuje się wszystko i wszystkich, jeden drugiemu patrzy na ręcę i jakby mógł to utopiłby w łyżce wody...
Już pominę tu Pana Moszczyńskiego, który podejrzewam korzystał z dobrodziejstw UP a teraz wielki "KOZAK" i "ZNAFCA", to on wie najlepiej komu dać a komu zabrać ;)
Co do zazdrości i innych wspaniałych cech to niestety wiedziemy prym, do tego powinnaś już się dawno przyzwyczaić :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
8 listopada 2015r. o 11:13
No tak, każdy coś tam ma pod skórą. Ja na pewno też :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
8 listopada 2015r. o 11:15
Nie ma wyjątków :)
Miłej niedzieli :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~beti niezalogowany
8 listopada 2015r. o 17:01
A czy jesli, ktos pracuje i nie jest zarejestrowany w up,
to nie ma szans na zadna dotacje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~- niezalogowany
8 listopada 2015r. o 17:02
Niestety nawet jak masz dobry a nawet bardzo dobry pomysl, to trzeba sie nachodzic , naprosic do UP, a na koniec i tak ocenią Cię negatywnie, w dodatku ciągle będą proponować Ci oferty pracy, choć ciągle mówie, że zależy mi na własnej działalności, ani nawet nie pobieram zasiłku z UP. Młody człowiek chcę się rozwijać ale jak zwykle u nas coś załatwić too...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 listopada 2015r. o 17:07
~beti napisał(a): A czy jesli, ktos pracuje i nie jest zarejestrowany w up,
to nie ma szans na zadna dotacje?

Nie ma szans, trzeba być zarejstrowanym jako osoba bezrobotna, ja się zwolniłem z pracy po to aby się zarejstrować i starać o dotacje, ale czekając na nabór wniosków "miłe Panie" i tak wciskają Ci oferty pracy- a i zaznaczam, że nie możezsz odmówić pracy bo Cie wykreślą z UP:p
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 listopada 2015r. o 17:57
Bzdurą jest to co piszesz! wykreślenie z rejestru następuję wtedy gdy 3 krotnie odmówisz podjęcia pracy.Skoro się rejestrujesz jako bezrobotny to oznacza że pracy nie masz. A skoro rejestrujesz się tylko po to aby dostać dotację i dlatego zwolniłeś się z poprzedniego miejsca pray- to pozostawię bez komentarza.
Inna sytuację mają osoby zarejestrowane jako poszukujące pracy.

A żeby dostać dotację to oprócz doskonałego pomysłu, dobrze napisanego biznes planu potrzeba jeszcze minimalnego zaplecza- typu lokal, odbiory, dostawcy.Papier wszystko przyjmie ale to nie oznacza, ze ty dostaniesz za piękne pisanie dotację.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AK niezalogowany
8 listopada 2015r. o 18:12
Ja sam kiedyś korzystalem z dofinansowania do stanowisk kilka lat temu i na zatrudnienie 5 osób dostalem 10 tys złotych,To finansowanie to porażka .bo przedsiębiorca ktory rozszerza swą dzialalność na decyzję czeka krótko bo nie licząć na wielkie dotacje sam próbuje się finansować o wlasne środki lub o bank czyli kredyt,Decyzje dostaję wtedy kiedy prawie wszyskie decyzje inwestycyjne już zostaly powzięte .a pieniądze musi wydać na gadżety bo wydatki które dokonał przed wydaniem decyzji o dofinansowaniu nie może zakwalifikować na poczet
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.