Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bądź zawsze poinformowany(a) dzięki aplikacji Bolec.Info!
1
emem
10 listopada 2015r. o 13:15
~ napisał(a): Czy po odinstalowaniu moj numer z bazy zostaje usuniety?


Tak, jak najbardziej.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~r niezalogowany
10 listopada 2015r. o 19:56
Hej ta ikonka 'i' troche się kojarzy z konkurencją ale to chyba nieprawda panie emem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
10 listopada 2015r. o 20:35
Ale masz skojarzenia:P Przecież to jest od lat logo bolca...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
10 listopada 2015r. o 20:41
~r napisał(a): Hej ta ikonka 'i' troche się kojarzy z konkurencją ale to chyba nieprawda panie emem


Pobierz aplikacje, ikonka pojawi sie na ekranie Twojego smartfona czy tableta i na pewno skojarzenia beda lepsze :)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13547
#Skaut nieaktywny
10 listopada 2015r. o 21:49
Pobrałem ale ikonki na górnym pasku mam inne a dolnego, czarnego, nie mam wcale.

Ignoruję posty bez sensu, chamskie, obraźliwe i oczywiście ich autorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
10 listopada 2015r. o 22:13
Skaut napisał(a): Pobrałem ale ikonki na górnym pasku mam inne a dolnego, czarnego, nie mam wcale.


Zmien telefon na lepszy model to moze sie pojawia ;-) Grunt, ze masz wszystko co jest w aplikacji, reszta nieistotna ;)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
10 listopada 2015r. o 22:29
Mój model telefonu to Samsung se 0168, który niestety nie ma możliwości uruchomienia waszej aplikacji mobilnej. Czy wobec tego dostanę od redakcji Bolec.info porządniejszy telefon, który umozliwi mi uruchomienie a Wam sprawi radość z tego tytułu? ;)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
10 listopada 2015r. o 22:36
Masi, wymagania co do wersji Androida opisane sa w Google Play :)
My telefonow nie rozdajemy :)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza