Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bądź zawsze poinformowany(a) dzięki aplikacji Bolec.Info!
~ niezalogowany
10 listopada 2015r. o 22:36
masi napisał(a): Mój model telefonu to Samsung se 0168, który niestety nie ma możliwości uruchomienia waszej aplikacji mobilnej. Czy wobec tego dostanę od redakcji Bolec.info porządniejszy telefon, który umozliwi mi uruchomienie a Wam sprawi radość z tego tytułu? ;)

Masi, Ty przecież wiesz wszystko najlepiej to po co Ci ta apka? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
10 listopada 2015r. o 22:46
~ napisał(a):
masi napisał(a): Mój model telefonu to Samsung se 0168, który niestety nie ma możliwości uruchomienia waszej aplikacji mobilnej. Czy wobec tego dostanę od redakcji Bolec.info porządniejszy telefon, który umozliwi mi uruchomienie a Wam sprawi radość z tego tytułu? ;)

Masi, Ty przecież wiesz wszystko najlepiej to po co Ci ta apka? :P



<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tez tylda niezalogowany
10 listopada 2015r. o 23:01
Mając na względzie dzisiejsze popołudniowe obchody powiatowe Święta Niepodległości w Bolesławcu, to Wasza zdolność do szybkiej informacji o sprawach lokalnych jest dość wątpliwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13547
#Skaut nieaktywny
10 listopada 2015r. o 23:23
emem napisał(a):
Skaut napisał(a): Pobrałem ale ikonki na górnym pasku mam inne a dolnego, czarnego, nie mam wcale.


Zmien telefon na lepszy model to moze sie pojawia ;-) Grunt, ze masz wszystko co jest w aplikacji, reszta nieistotna ;)


Dzięki za "uprzejmą" radę ale mam od niedawna jeden z najlepszych androidów więc raczej wy popracujcie nad aplikacją żeby była lepsza. Właśnie ją odinstalowałem.

Ignoruję posty bez sensu, chamskie, obraźliwe i oczywiście ich autorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
10 listopada 2015r. o 23:33
masi napisał(a): Mój model telefonu to Samsung se 0168, który niestety nie ma możliwości uruchomienia waszej aplikacji mobilnej. Czy wobec tego dostanę od redakcji Bolec.info porządniejszy telefon, który umozliwi mi uruchomienie a Wam sprawi radość z tego tytułu? ;)


moge ci sprzedac modele super extra biznesowe nokie E na systemie przyszłości symbianie, może to pomoże
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~harcerz niezalogowany
10 listopada 2015r. o 23:47
Skaut napisał(a):
mam od niedawna jeden z najlepszych androidów więc raczej wy popracujcie nad aplikacją żeby była lepsza. Właśnie ją odinstalowałem.

Mam jeden z lepszych, jestem jednym z " bardziej" wiedzących, tak w ogóle to chyba jestem "the best"
Weż się chłopie zwal bo na łeb Ci bije, alb idź na krzyż Milenijny i zaprotestuj.
Ja osobiście byłem poinformowany o wydarzeniu zaraz po instalacji, apka chusteczkowa ale ujdzie w nawałnicy innych chusteczkowych apek na antka. Oczywiście mam niejednego z najlepszych ale najlepszego 10,000 coś tam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13547
#Skaut nieaktywny
11 listopada 2015r. o 0:00
~harcerz napisał(a):
Skaut napisał(a):
mam od niedawna jeden z najlepszych androidów więc raczej wy popracujcie nad aplikacją żeby była lepsza. Właśnie ją odinstalowałem.

Mam jeden z lepszych, jestem jednym z " bardziej" wiedzących, tak w ogóle to chyba jestem "the best"....



No, tu się z tobą zgadzam całkowicie, sam nie wiem skąd mi się to bierze ale taka jest prawda :D

Ignoruję posty bez sensu, chamskie, obraźliwe i oczywiście ich autorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 listopada 2015r. o 0:15
Skaut napisał(a):

No, tu się z tobą zgadzam całkowicie, sam nie wiem skąd mi się to bierze ale taka jest prawda :D
;) Samoocena jest kluczem do sukcesu, brawo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.