Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Proszę zobaczyć jaki szacunek mają ludzie... MEBLE NIEMIECKICH PRODUCENTÓW

12790
#robertdrawno nieaktywny
16 listopada 2015r. o 16:56
Może bym tego nie napisał z powodu ze gówno Mnie obchodzi ktoś i jego interesy ale proszę spojrzeć jaki PORZĄDEK potrafią zostawić ludzie i mieć w dupie. Staram się nie stresować ale sami zobaczcie, w sumie w taki sposób ta firma traktuje klientów.


[img=1447689360_gqdf1a7.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
16 listopada 2015r. o 18:13
Skandal międzynarodowy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 listopada 2015r. o 19:16
Wyprowadzili się, czy co? Nie wiem o co chodzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~znudzona niezalogowany
16 listopada 2015r. o 19:25
Panie Kocki niech da Pan sobie z wozu bo nas też nic nie obchodzą Pana interesy i prowadzenie wojenek z właścicielką sklepu meblowego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12790
#robertdrawno nieaktywny
16 listopada 2015r. o 22:53
:) jakich wojenek ?? :) po prostu wstyd za takich ludzi :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~znudzona niezalogowany
17 listopada 2015r. o 9:25
Wynajął sobie Pan halę to niech sobie ją Pan posprząta. Co kogo obchodzi Pana prywatny syf. Wielka afera trzy kupki śmieci. A wstyd to z gęby d*u*p*ę* sobie robić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4596
#becia73 nieaktywny
17 listopada 2015r. o 9:32
~znudzona napisał(a): Wynajął sobie Pan halę to niech sobie ją Pan posprząta. Co kogo obchodzi Pana prywatny syf. Wielka afera trzy kupki śmieci. A wstyd to z gęby d*u*p*ę* sobie robić


Odezwała się pani zostawiająca syf, TO PANI POWINNA SIĘ WSTYDZIĆ!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~znudzona niezalogowany
17 listopada 2015r. o 10:44
becia73 napisał(a):
~znudzona napisał(a): Wynajął sobie Pan halę to niech sobie ją Pan posprząta. Co kogo obchodzi Pana prywatny syf. Wielka afera trzy kupki śmieci. A wstyd to z gęby d*u*p*ę* sobie robić


Odezwała się pani zostawiająca syf, TO PANI POWINNA SIĘ WSTYDZIĆ!

Przykro mi to nie ja jestem właścicielką firmy meblowej, nawet tej pani nie znam. Pan Kocki sieje nienawiść i prowadzi swoje wojenki na wszystkich portalach. Obawiam się że jutro otworzę lodówkę a on z niej wyskoczy ze swoimi gratami śmieciami i panią że sklepu meblowego na transparencie z napisem zmora . Miłego dnia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.