Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Stłuczka na krzyżowaniu Modłowej i obwodnicy
13021
eto
18 listopada 2015r. o 10:57
~ napisał(a): ja bym przeniósł egzaminy na wieś , zlikwidować egzaminy w bolcu, to są właśnie tacy co zdają w bolcu


Moja znajoma mówi, że na wsi nie potrafi jeździć, bo nie ma tam sygnalizacji świetlnej. :D :D

Jak przeniesiesz egzamin na wieś, to będzie taka osoba miała problem z jazdą w mieście.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
18 listopada 2015r. o 11:10
coooo ja mam hamować ?przecież jestem na głównej !! a to że jadę trochę szybciej jak 50 km/h (to nikt nie zauważy)a jak przypie rdolę w ten nowiutki samochodzik moim starym oplem to jeszcze zarobię.tak to może mniej więcej wyglądać,bo jeszcze nie widziałem sprawcy nowym drogim autem.zawsze główne skrzypce to jakiś trup bez hamulców :P lub mistrzowie kierownicy słynni bmw 316i :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3227
#Wojtexx nieaktywny
18 listopada 2015r. o 13:06
Kto to pisze ludzie !!!! Bylo odwrotnie mlodszy kierowca jechał seatem a starszy fokusem. Sam udzielałem im pomocy, nie mogę na to patrzeć jak bolec.info schodzi na psy. Od lat czytam artykuły rzadko się udzielam, ale tym razem postanowiłem zwrócić na to uwagę, ogarnijcie się. Co do wypadku nikomu nic na szczeście się nie stało i było to ewidentne wymuszenie ford jechał przedemną.
Załączam zdjęcie. Pozdrawiam

PS jak czegoś do końca nie wiecie lepiej nie pisać, w moich oczach straciliście na wiarygodności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
18 listopada 2015r. o 13:53
Wojtexx napisał(a): Kto to pisze ludzie !!!! Bylo odwrotnie mlodszy kierowca jechał seatem a starszy fokusem. Sam udzielałem im pomocy, nie mogę na to patrzeć jak bolec.info schodzi na psy. Od lat czytam artykuły rzadko się udzielam, ale tym razem postanowiłem zwrócić na to uwagę, ogarnijcie się. Co do wypadku nikomu nic na szczeście się nie stało i było to ewidentne wymuszenie ford jechał przedemną.
Załączam zdjęcie. Pozdrawiam

PS jak czegoś do końca nie wiecie lepiej nie pisać, w moich oczach straciliście na wiarygodności.


Nie tylko w Twoich...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 listopada 2015r. o 17:31
do krec @c gowniarzom za takie wymuszanie

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 listopada 2015r. o 18:49
Wojtexx napisał(a): Kto to pisze ludzie !!!! Bylo odwrotnie mlodszy kierowca jechał seatem a starszy fokusem. Sam udzielałem im pomocy, nie mogę na to patrzeć jak bolec.info schodzi na psy. Od lat czytam artykuły rzadko się udzielam, ale tym razem postanowiłem zwrócić na to uwagę, ogarnijcie się. Co do wypadku nikomu nic na szczeście się nie stało i było to ewidentne wymuszenie ford jechał przedemną.
Załączam zdjęcie. Pozdrawiam

PS jak czegoś do końca nie wiecie lepiej nie pisać, w moich oczach straciliście na wiarygodności.
On nie pokupczyj się czasem!!!! :D

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gshhssh niezalogowany
18 listopada 2015r. o 19:15
Poprostu jakiś łepa po wiekrzym mieście jeździć nie umie.Nowogrodziec czy lwówek to wieśniaki traktorami po polu powinni jeździć a nie drogami Bolesławca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jjjj niezalogowany
18 listopada 2015r. o 20:55
Ludzie nie udzielajcie się jak nie wiecie o co chodzi. !!!! To nie chłopak z nowogrodzca spowodował ten wypadek tylko ten stary facet , a bolec info to Gowno nie redakcja fałszywe informacje zamieszczają na stronę! !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza