Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Miała w domu 20 kg nielegalnego tytoniu
~ niezalogowany
19 listopada 2015r. o 11:56
pierwsze słyszę ,że tytoń jest nielegalny :) u mnie w ogródku też nie mogę go uprawiać ? nakleją mi akcyzę na roślinkach ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 listopada 2015r. o 11:57
ale sukces statystyka do góry , teraz tydzień będą imprezować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 listopada 2015r. o 12:05
Posiadam w domu nielegalne ogórki ,sałatę i pomidory :) ba.. nawet ośmieliłem się zebrać półprodukt do produkcji wina i mocniejszych akcyzowych alkoholi ,mianowicie około 100 kg winogron :) Ciekaw jestem na jaką stratę naraziłem skarb państwa taką postawą ? Zaniosę na wszelki wypadek 10% na plebanię ,żeby nie było ,że od dziesięciny się uchylam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 listopada 2015r. o 15:07
tytoń to taki bramkarz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~liliput z dużym batem niezalogowany
19 listopada 2015r. o 15:08
~ napisał(a): Na 20 kilogramowych paczkach tytoniu, Skarb Państwa stracił 15.000 złotych? Ile kosztuje kilo tytoniu?


100 gram kosztuje 50 zł w detalu. Kilogram za 500 zł w detalu.
20 kilogramów to 10.000 zł w detalu.

Jeżeli w detalu tytoń jest warty 10 tysięcy a skarb państwa stracił 15 tysięcy to wychodzi mi że rolnik dopłaca skarbowi państwa 5 tysięcy ze zbioru 20 kilogramów tytoniu i oddaje go za darmo.

Albo policja i redaktor myśli że obywatele to głupki i uwierzą albo policja i redaktor to nieuki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jola niezalogowany
19 listopada 2015r. o 17:37
Ja mam 20kg nadwagi czy też mogą mnie złapać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 listopada 2015r. o 18:44
~~~ napisał(a): Nawet licząc z zapasem ze 1kg kosztuje 250 zł w sklepie to 20kg daje nam kwote 5000zł wiec do tych 15 trzeba nazbierać jeszcze.

No właśnie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 listopada 2015r. o 20:09
niech fajki stanieją to nie będzie takich cyrków
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.