Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
BMW wypadło z drogi i uderzyło w drzewo
~jjj niezalogowany
19 listopada 2015r. o 21:56
widze wypowiedzi na poziomie.ale czego sie spodziewac jaki portal takie wypowiedzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 listopada 2015r. o 22:32
~jjj napisał(a): widze wypowiedzi na poziomie.ale czego sie spodziewac jaki portal takie wypowiedzi

Portal własnie dla Ciebie, skoro go czytasz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13021
eto
19 listopada 2015r. o 23:04
~ napisał(a): ale faceci nie raz nie są lepsi :>
Trzeba jeździć z głową,myśleć za tym kółkiem


Faceci zawsze jeżdżą z głową :D

A tak na poważnie, to nie zawsze wina leży po stronie kierowcy.
Nowe typy samochodów mają zespół aluminiowych wahaczy na obu osiach i wyskoczył mi kiedyś sworzeń takiego wahacza, samochód pływa wtedy po drodze bez możliwości opanowania go przez kierowcę.
Oczywiście przegląd techniczny to wykaże, ale jak ktoś dużo jeździ to pod koniec ważności przeglądu należy podjechać do warsztatu i to sprawdzić.
Kupujemy samochód i nie wiemy, czy poprzedni właściciel zamontował oryginalne części, czy podróbki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 listopada 2015r. o 0:13
~ napisał(a): Buce moja znajoma z poznania jezdzi m3 e90 a po za nia ma 600 konny driftowóz i jest mistrzynia europy kobiet w drifcie sam chcial bym potrafic z20% tego co ona

No i super chociaz jedna! Przeciez wiadomo ze nie wszystkie kobiety nie umieja jezdzic. Ostatnio czekalem na zone pod tesco pol godz na parkingu. Jak widzialem jak wiekszosc kobiet parkuje tylem to poprostu rece opadają.. Kobiety zapamietajcie jak sie parkuje tyłem i skreca sie kierownica w prawo to samochod skreca w lewo!!! Ogolnie na parkowanie tylem to tylko te odwazniejsze sie zdecydowaly. Reszta parkowała przodem ale i tak czesto stając w poprzek i zajmując 2miejsca..
Facet przyjezdza parkuje w 5sekund i wychodzi z auta. Kobieta parkuje minute i to jeszcze krzywo..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~heh niezalogowany
20 listopada 2015r. o 4:59
~ napisał(a): Buce moja znajoma z poznania jezdzi m3 e90 a po za nia ma 600 konny driftowóz i jest mistrzynia europy kobiet w drifcie sam chcial bym potrafic z20% tego co ona


I tak jest paskuda tępa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 listopada 2015r. o 10:29
~heh napisał(a):
~ napisał(a): Buce moja znajoma z poznania jezdzi m3 e90 a po za nia ma 600 konny driftowóz i jest mistrzynia europy kobiet w drifcie sam chcial bym potrafic z20% tego co ona


I tak jest paskuda tępa


i nie umiesz jezdzic najwidoczniej skoro chcialbys posiadac 20 % z jej niskich umiejetnosci :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~miejscowy niezalogowany
20 listopada 2015r. o 11:22
Błędem było w Bolesławcu organizowanie egzaminów na prawo jazdy.
Wyrasta z tego grupa kierowców nieprzygotowanych na jazdy w innym mieście niż Bolesławiec.
Widać teraz na każdym kroku "L"-ki korkują miasto ! prowadzą każdy korek ! .
Każdy ślimak ma na początku piękne "L" na dachach !
Ze wszystkich powiatów dookoła ,
wszyscy zdają u nas i co z takiego kierowcy będzie jak połowa godzin przestoi w korkach spowodowanych przez "L"-ki .
Póżniej jeśli już taki "talent" zda kupując jakiegoś małego bzyka robi to samo co na kursie .
Żółw Żółwia Żółwiem pogania.
Na zielonym świetle zauważyłem zjawisko zwalniania....w oczekiwaniu na żółte....zamiast przycisnąć i przelecieć skrzyżowanie -to nie , lepiej zwolnię może się żółte zapali to się zatrzymam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dżon Trawolta niezalogowany
20 listopada 2015r. o 11:49
~miejscowy napisał(a): Błędem było w Bolesławcu organizowanie egzaminów na prawo jazdy.
Wyrasta z tego grupa kierowców nieprzygotowanych na jazdy w innym mieście niż Bolesławiec.
Widać teraz na każdym kroku "L"-ki korkują miasto ! prowadzą każdy korek ! .
Każdy ślimak ma na początku piękne "L" na dachach !
Ze wszystkich powiatów dookoła ,
wszyscy zdają u nas i co z takiego kierowcy będzie jak połowa godzin przestoi w korkach spowodowanych przez "L"-ki .
Póżniej jeśli już taki "talent" zda kupując jakiegoś małego bzyka robi to samo co na kursie .
Żółw Żółwia Żółwiem pogania.
Na zielonym świetle zauważyłem zjawisko zwalniania....w oczekiwaniu na żółte....zamiast przycisnąć i przelecieć skrzyżowanie -to nie , lepiej zwolnię może się żółte zapali to się zatrzymam :)


Podpisuję się pod tym ! Drogi Bolesławca mają zbyt małą przepustowość żeby przyjąć takie stada ociągających się kursantów. Życzę wszystkim zwolennikom pomysłu utworzenia w Bolesławcu WORD'u żeby regularnie wszędzie się spóźniali, spowolnieni jazdą za L-ką.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.