Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

AUTO GAZ

~ niezalogowany
19 listopada 2015r. o 18:56
Witam.Potrzebuje na naprawić instlację gazową brc.Kogo polecicie w bolesławcu.pozdrwiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 listopada 2015r. o 20:18
tu nikogo jedz do Legnicy kolego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~łukasz niezalogowany
19 listopada 2015r. o 20:22
Bliżej masz do Lubania, na Zawidowskiej jest warsztat który zakłada BRC więc i ci naprawi. Ale licz się z tym że facet ma wiecznie mało czasu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 listopada 2015r. o 20:40
no tak BRC to szczyt technologii. Każdy w B-cu naprawia .Niektórzy po filterek do wrocka będą jechać. ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ponczek niezalogowany
19 listopada 2015r. o 20:49
w bolesławcu to mogą ci bardziej popsuć też polecam Lubań
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kierowniczka niezalogowany
19 listopada 2015r. o 21:38
Potwierdzam że w Bolesławcu to tylko popsują.Też szukam namiarów na Legnicę ale jakieś konkretne adresy. :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 listopada 2015r. o 0:03
Tylko Legnica. W Bolcu cwaniactwo i buractwo jezeli chodzi o lpg. Wiem bo przerabialem 3 auta.. Na Kosciuszki obrażony ze do niego przyjechales w ogole bo humoru nie ma. A Ci co na granicznej robia to nie maja czasu bo w Niemczech robia mi powiedzial ze jak z niemiec wroci to sie odezwie, dzwonilem kilka razy i zawsze ta sama gadka, wroce z niemiec sie odezwe, juz rok czasu czekam i sie nie odezwał. Miesiac temu bylem w Leg zostawiłem auto na 6 godz i zrobione. Bez łachy!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 listopada 2015r. o 7:12
~ napisał(a): Tylko Legnica. W Bolcu cwaniactwo i buractwo jezeli chodzi o lpg. Wiem bo przerabialem 3 auta.. Na Kosciuszki obrażony ze do niego przyjechales w ogole bo humoru nie ma. A Ci co na granicznej robia to nie maja czasu bo w Niemczech robia mi powiedzial ze jak z niemiec wroci to sie odezwie, dzwonilem kilka razy i zawsze ta sama gadka, wroce z niemiec sie odezwe, juz rok czasu czekam i sie nie odezwał. Miesiac temu bylem w Leg zostawiłem auto na 6 godz i zrobione. Bez łachy!!


Możesz podać jakieś namiary.Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza