Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Oszust

~Iwan niezalogowany
22 listopada 2015r. o 14:40
Z dziurą w kolanie daleko nie ucieknie.
Przyjaciele z zza wschodu zajmą się tym.
Dajcie namiary ma niego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 listopada 2015r. o 14:48
Policji to typa trzeba na dłoni podać tak działają i czekać na niewiadomo co!!! Bo z Komendy na Parkowa daleko mają zająć się tym Hu.... Em masakra ale jak w sklepie ukradniesz lizaka za 1 zł odrazu cię znajdą a on podpisał umowę nie tylko ze mną i nic mu nie robią szok szok aż się płakać chce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 listopada 2015r. o 19:47
kto to jest z Parkowej dajcie namiary :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rena niezalogowany
22 listopada 2015r. o 19:52
podaj dane jego jak podaje z dowodu bo pod tym adresem nikt nie wynajmuje ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zdeniu niezalogowany
22 listopada 2015r. o 20:55
Nie bardzo rozumiem w czym ten problem :| Niedotrzymanie warunków umowy, czy jakieś oszustwo ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 listopada 2015r. o 22:35
niema tu nic niezrozumiałego, gościu wynajmuje cały czas tą samą chałupe kilku osobą na raz bierze chajs i spiiiiierdala niby do pracy we wrocku byłem tam dzisiaj oszukanych osób jest sporo wokół drzwi zostały wyryte groźby skierowane do araba, też chciałem dopisać swoje ale wyszli sąsiedzi, ten pedał podobno ukrywa sie gdzieś w raciborowicach koło b-c jeszcze nie jest mi wiadome czy w dolnych czy górnych ale jutro sie dowiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sposób na oszusta niezalogowany
22 listopada 2015r. o 23:18
Czyli gość jawnie oszukuje ludzi wprowadzając w błąd co do rozporządzania mieniem ... ludzie z Parkowej macie na prawdę niedaleko na Policję !! Zebrać się albo wysłać jednego, kto złoży zawiadomienie o oszustwie i tyle. Sama Policja nie wszcznie postępowania bo nie jest wróżką !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 listopada 2015r. o 23:27
na policji byłem około godziny 20.00 kazali mi czekać do 23.30 na złożenie zawiadomienia ale od razu powiedzieli ze to dużo nie da ponieważ sprawe trzeba skierować do sądu cywilnego. i czekać 2 lata na to wychodzi a pieniądze i tak są nie do odzyskania, krec ać system tylko lincz nas ratuje

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza