Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ginekolog

5901
#danuka nieaktywny
22 listopada 2015r. o 10:59
Witam, szukam sensownego lekarza do poprowadzenia ciąży...jeden warunek: nie chce lekarza ze szpitala w Bolcu....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ona niezalogowany
22 listopada 2015r. o 11:43
z bolca jedynie mogę polecić dr Bartkowiaka pracuje w szpitalu w lubaniu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~11 niezalogowany
22 listopada 2015r. o 11:47
a jakaś opinia o Jarosław Downar-Zapolski ? Gdzie ten lekarz przyjmuje? i czy znajdzie się jakaś mama, której ciąże prowadził?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 listopada 2015r. o 13:29
Wpisz jego dane na google to ci wszystko o nim wynajdzie,nawet opinie o nim,np.portal znany lekarz jest dobry
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 listopada 2015r. o 17:15
~ona napisał(a): z bolca jedynie mogę polecić dr Bartkowiaka pracuje w szpitalu w lubaniu
Nie polecam tego lekarza cham i tyle potrafi rodzącej przyłożyc w twarz,bo krzyczy przy porodzie cham



































Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 listopada 2015r. o 17:36
~~11 napisał(a): a jakaś opinia o Jarosław Downar-Zapolski ? Gdzie ten lekarz przyjmuje? i czy znajdzie się jakaś mama, której ciąże prowadził?

W Bolesławcu przyjmuje tylko prywatnie. W Przychodni dr. Pieszko nad Rossmanem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aniapaula niezalogowany
22 listopada 2015r. o 18:30
~~11 napisał(a): a jakaś opinia o Jarosław Downar-Zapolski ? Gdzie ten lekarz przyjmuje? i czy znajdzie się jakaś mama, której ciąże prowadził?


witam. ja jestem pacjętką doktora Zapolskiego. obecnie jestem w ciąży . .Fantastyczny człowiek, lekarz.przyjmuje w przychodni nad Rossmanem. ciężko tak naprawdę cokolwiek napisać na temat naszych lekarzy.też szukałam kogoś konkretnego ,tak naprawdę dopiero kto jaki jest- wychodzi jak są jakieś kłopoty.Oby nie , ja nie żałuję wyboru, chociaż ciężko się do doktora dostać !!! POLECAM spróbować !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aniapaula niezalogowany
22 listopada 2015r. o 18:30
~~11 napisał(a): a jakaś opinia o Jarosław Downar-Zapolski ? Gdzie ten lekarz przyjmuje? i czy znajdzie się jakaś mama, której ciąże prowadził?


witam. ja jestem pacjętką doktora Zapolskiego. obecnie jestem w ciąży . .Fantastyczny człowiek, lekarz.przyjmuje w przychodni nad Rossmanem. ciężko tak naprawdę cokolwiek napisać na temat naszych lekarzy.też szukałam kogoś konkretnego ,tak naprawdę dopiero kto jaki jest- wychodzi jak są jakieś kłopoty.Oby nie , ja nie żałuję wyboru, chociaż ciężko się do doktora dostać !!! POLECAM spróbować !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza