Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Komu z Was przeszło atopowe zapalenie skóry

~maciek niezalogowany
26 października 2016r. o 23:37
proszę spróbować naświetlanie lampą lightmed, program 12 i program 13, oba po około 20 minut, bardzo ale to bardzo zmniejszy objawy, niestety nie wyleczy, proszę spojrzeć na lightme.info
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 października 2016r. o 23:41
daria333 napisał(a): moj brat (karmiony mlekiem modyfikowanym) juz jako niemowle mial bardzo silne zmiany AZS zgiecia kolan ,lokci a czasem nawet wieksze obszary ciala . jednak juz w gimnazjum zaczelo wszystko lagodniec . w liceum z tego co mowil mial tylko jedno miejsce wystepowania obajwu AZS mianowicie okolice ust , tam robil mu sie liszaj . w koncu ktos go upomnial ze bardzo brzydko to wyglada i zaczal dbac o skore twarzy . teraz ma 23 lata i juz od ok. 5 lat spokoj z AZS . zadnych wypryskow .

ja (karmiona piersia 1,5 roku) dostalam zmian AZS dopiero w wieku przedszkolnym choc byly mniejsze niz u brata to utrzymywaly sie duzej . raz bylo lepiej raz gorzej . poczatkowo mialam je takze w zgeiciach lokci i kolan oraz pomiedzy udami . z biegiem czasu zaczely znikac na rzecz pojawienia sie ich na szyi i twarzy i glowie . smarowalam zmiany elecomem poki nie zaczelo mnie denerwowac to bledne kolo smarowanie elocomem dwa dni spokoju , smarowanie elocomem dwa dni spooju itd. i oczywiscie poki nie dostalam tradziku posterydowego ktorego wlasnie lecze .

obecnie mam 19 lat ( zaprzestalam stosowania sterydu na twarz ) i z tego co czytam na forum bardzo lekkie AZS. zmiany wyskakuja jedynie na czole , pod oczami (czasem tez na powiekach) , oraz wokol ust. lubie ladnie wygladac bo jesli ladnie wygladam lepiej sie czuje i chce mi sie zyc a to chorobsko mi w tym przeszkadza .

brat mowi ze to przejdzie ze jeszcze z rok z dwa lata i bede miec spokoj . a wy jak myslicie ? czy komus z was przeszlo lub waszym znajomym ? w jakim wieku ? czy mieli silne AZS ? czy ta choroba od ta przechodzi czy stopniowo sie wycofuje ?

czekam na odpowiedzi. POZDRAWIAM



Proszę zastosować lampę lightmed firmy silmex, program 12 i program 13 po około 20 minut dziennie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~eryk niezalogowany
26 października 2016r. o 23:44
witam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Aga niezalogowany
27 października 2016r. o 7:17
Leczyłam się kilka lat u Boleslawieckich lekarzy bez rezultatów.We Wrocławiu jest Pani dermatolog Małgorzata Jurga dzięki której mogę normalne funkcjonować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aaa niezalogowany
27 października 2016r. o 15:29
Maść u konopii firmy cutis help, można zamówić w aptece, cena około 40 zł.
Mam spokój już ponad dwa lata.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~elka niezalogowany
27 października 2016r. o 17:21
W AZS, są okresy wyciszenia objawów, okresy remisji, ale nie ma możliwości wyleczenia całkowitego. trzeba żyć bez stresowo, cią gle natłuszczać miejsca chorobowo zmienione. I zaprzyjażnić, się z tym wstręciuchem !!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 października 2016r. o 18:54
krem mediderm
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15398
#Jista nieaktywny
12 listopada 2016r. o 21:31
O ile przed laty egzema czyli inaczej nazywane atopowe zapalenie skóry, stanowiła jakiś tam problem dla osoby chorej, o tyle dzisiaj da się z nią żyć, ponieważ nie brakuje już kremów i innych kosmetyków, które są przeznaczone do skóry, która ma taką przypadłość. Wiem, że na pewno coś takiego znajduje się w ofercie firmy Cetaphil. Więcej o samej chorobie można przeczytać tutaj: (..)

Zmoderowano 12.11.2016 godz.21:42 - powód: link (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza