Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Handlówka do likwidacji?
~ niezalogowany
25 listopada 2015r. o 13:38
Logistykow od cholery powiadasz? To ciekawe, bo najwięcej ofert pracy jest właśnie w tym zawodzie, cały czas brakuje tam ludzi...
PS. Sądząc po twoim oburzeniu jesteś z/po LO i nie możesz się pogodzić z tym, że ludzie po technikum w takich zawodach jak logistyk zabierają pracę z przed nosa ludziom TYLKO po ogolniaku...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
25 listopada 2015r. o 13:41
Darek Kwaśniewski , słuchaj chłopie :) Zamiast latać po eurokołchozie w poszukiwaniu kasy , dogadaj się z Dwuimiennym i razem mocą Swych Urzędów drukujcie. Ludzie was będą po rękach całować , jak papierzy. Ja wiem , że prawo na to nie pozwala , do dupy z takim prawem , co nas ogranicza. Nie dość , że cała ta handlówka psu na budę, wiem , bo córa tam łazi , to jeszcze ostatnie godziny edukacji chcecie zlikwidować ? Qurcze , gdzie ja żyję ? Darek , kto na Ciebie będzie robił , jak już będziesz na emeryturze , skoro dzisiaj , edukację zawodową likwidujesz ? Tęsknię za komuną. W Kraśniku dla przykładu funkcjonowała sobie podstawówka . Zlikwidowana , a budynek sprzedany za śmieszny grosz ( wiem , bo mam zaszczyt znać właścicielkę ) .

Tak trzymać panowie , to ziemniak , nie kokos będzie egzotyką , jak klasyk mawiał :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~? niezalogowany
25 listopada 2015r. o 13:42
~ napisał(a): Od kiedy to Handlówka reprezentuje taki wysoki poziom ? Za moich czasów, a kończyłem szkołę średnią nie tak dawno, była to placówka, która prezentowała raczej przeciętny poziom nauczania.

każdy pamieta taki poziom jaki był mu bliski w szkole, prymusów było całkiem sporo, tych słabszych też nie brakowało, nie oceniajmy innych przez swój pryzmat, wszyscy się zmieniamy i szkoła się zmienia tyle że na lepsze, dzisiaj jest super, lata doświadczeń i bardzo ciężkiej pracy, której życzę każdemu to świetnie kształtuje kręgosłup moralny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 listopada 2015r. o 13:42
~ napisał(a): Od kiedy to Handlówka reprezentuje taki wysoki poziom ? Za moich czasów, a kończyłem szkołę średnią nie tak dawno, była to placówka, która prezentowała raczej przeciętny poziom nauczania.
No właśnie,uczeń nie ma pojęcia jak jest w innych szkołach i uważa ,że u nich wysoki poziom,śmiech na sali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nikt ważny niezalogowany
25 listopada 2015r. o 13:52
~ napisał(a):
~ napisał(a): Od kiedy to Handlówka reprezentuje taki wysoki poziom ? Za moich czasów, a kończyłem szkołę średnią nie tak dawno, była to placówka, która prezentowała raczej przeciętny poziom nauczania.
No właśnie,uczeń nie ma pojęcia jak jest w innych szkołach i uważa ,że u nich wysoki poziom,śmiech na sali.


dla takich cymbałów nie ma szkoły o odpowiednim poziomie, a ty panna rozczarowujesz mnie, jak zawsze fajnie sie czytało co piszesz tak teraz najzwyczajniej pierd............jaka szkoła będzie odpowiednia dla twoje córki?? może pogadaj z nią aby przestała łazić a zaczęła chodzić... co?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
25 listopada 2015r. o 14:01
Nawiasem , w tym budynku dzieckiem będąc oglądałem to :



Kina zamienione w szkoły , szkoły zamienione w mieszkania , mieszkań brak , chociaż pod dostatkiem prywatnych , tylko Ludzi brak. Oto Polska . Czekać tylko jak z kościołów meczety powstaną , a ze szpitali hospicja. Za...je...bisty rozwój.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@@@ niezalogowany
25 listopada 2015r. o 14:04
http://www.powiatboleslawiecki.pl/1031-ju%C5%BC-niebawem-nowa-szko%C5%82a-specjalna.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 listopada 2015r. o 14:07
~nikt ważny napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a): Od kiedy to Handlówka reprezentuje taki wysoki poziom ? Za moich czasów, a kończyłem szkołę średnią nie tak dawno, była to placówka, która prezentowała raczej przeciętny poziom nauczania.
No właśnie,uczeń nie ma pojęcia jak jest w innych szkołach i uważa ,że u nich wysoki poziom,śmiech na sali.


dla takich cymbałów nie ma szkoły o odpowiednim poziomie, a ty panna rozczarowujesz mnie, jak zawsze fajnie sie czytało co piszesz tak teraz najzwyczajniej pierd............jaka szkoła będzie odpowiednia dla twoje córki?? może pogadaj z nią aby przestała łazić a zaczęła chodzić... co?


Owszem nie chodziłem do tej szkoły. Swoją opinię wyraziłem m.in. na podstawie zdawalności matur przez uczniów tej szkoły i ich wyników procentowych na tle reszty bolesławieckich szkół. Znam kilka osób jeszcze z gimnazjum, które ukończyły Handlówkę bez większych problemów, a nie były to orły i sokoły. Nie słyszałem natomiast o absolwentach, którzy później trafiają na (umówmy się) dobre uczelnie i robią oszołamiające kariery.
Zanim rozjuszeni nastolatkowie zaczniecie atakować ten wpis, spróbujcie chociaż pisać w języku przypominającym polski, tak aby okazało się, że lekcje mowy ojczystej w Handlówce nie poszły na marne.
W żadnym wypadku nie mam zamiaru oczerniać wspomnianej szkoły, życzę jej jak najlepiej, a przynajmniej tego żeby nikt jej nie zlikwidował.
Jednak twierdzenie, że to najlepsza szkoła w Bolesławcu powoduje u mnie (wybaczcie) lekki uśmiech zażenowania :)
Wszystkiego najlepszego !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza